Rozpieszczaj swoje zmysły z nową słuchawką prysznicową Hansgrohe PowderRain

29 grudnia

Ostatnie tygodnie były cięższe niż się zapowiadały. A to wspólne chorowanie, a to przygotowania do świąt pochłonęły sporo czasu i energii. Przyznam szczerze, że po całym dniu czekałam tylko na jedno - odrobinę relaksu pod prysznicem. I tak jak kiedyś zapierałam się rękami i nogami, że prysznicu mieć nie będę, tak dziś nie wyobrażam sobie bez niego życia. 
Nowa słuchawka prysznicowa Raindance Select S PowderRain pojawiła się w Naszym domu dość niedawno, ale od razu skradła Nasze serca. Dlaczego jest tak wyjątkowa? Posiada trzy typy strumienia wody, które zapewniają 3 wyjątkowe wrażenia prysznicowe. Za pomocą jednego przycisku, można łatwo przełączać rodzaje strumienia. Dzięki temu Nasza łazienka staje się przyjemną oazą, do której możemy uciec i zregenerować się po codziennych trudach. 
Najważniejszą zaletą słuchawki prysznicowej Raindance Select S PowderRain jest technologia mikro - kropel -  pojedyncze dysze strumieniowe posiadają sześć miniaturowych otworów (zamiast tylko jednego), które rozszczepiają strumień na wiązki. Dzięki temu jest on znaczenie delikatniejszy niż zwyczajny strumień prysznicowy. Tysiące ultra delikatnych kropelek otulają ciało rozłożystym strumieniem. Ponieważ PowderRain jest strumieniem mniej pryskającym, sprzątanie staje się mniej uciążliwe. Jest to szczególnie radosna wiadomość w kontekście otwartych aranżacji łazienkowych lub pryszniców typu walk-in, na które jest teraz wybitny trend. Warto zaznaczyć, że w porównaniu do słuchawek prysznicowych jakie mieliśmy przyjemność używać jest cichsza. Delikatny strumień prysznicowy zapewnia wyjątkową w swoim rodzaju, odprężającą przyjemność w kontakcie z wodą, ponieważ jest cichy. Ekspertom z Hansgrohe udało się znacząco obniżyć poziom słyszalności prysznica, tak aby podczas codziennej pielęgnacji ciała możliwy był absolutny odpoczynek. 
Dzięki znacząco zwiększonej ilości kropel strumień wody jest nie tylko delikatny, ale także skuteczny. Za jego pomocą mydło i szampon można spłukać o wiele szybciej i dokładniej. Warto zwrócić uwagę również na to, że słuchawka prysznicowa  jest oszczędna i ekologiczna, dzięki czemu możemy cieszyć się naturalnym doznaniem wody pod prysznicem i przy okazji zrobić coś dobrego dla środowiska. W jaki sposób? To proste: W przypadku PowderRain zredukowano zużycie wody. W ten sposób podczas kąpieli pod prysznicem można zaoszczędzić nawet 20 procent wody i energii.
Poniżej możecie zobaczyć trzy rodzaje strumienia wody: 
  1. WhirlAir - uwolnij napięcie i uspokój mięśnie, dzieki skoncentrowanej technologii masażu.
  2. Rain - zanurz się w strumieniu stymulujących skórę kropelek wody.
  3. PowderRain - zrelaksuj swoją skórę tysiącem drobnych i jedwabistych mikro - kropelek. 

Mój ulubiony strumień wody to PowderRain, uwielbiam relaksować się podczas kąpieli. Absolutnie nic mnie tak nie odpręża po ciężkim dniu :) Dużym plusem jest możliwość wyboru odpowiedniego strumienia w zależności od tego jakiej kąpieli potrzebujemy - relaksu czy szybkiego obudzenia. W słuchawce, którą miałam do tej pory, aby zmienić strumień musiałam przekręcić głowicę. W słuchawce Hansgrohe całość odbywa się za pomocą jednego przycisku SELECT, co jest bardzo wygodne podczas prysznicu. Cała rodzina jest zadowolona z funkcjonalności jaką oferuje Nasza nowa słuchawka prysznicowa :) 
Wpis powstał w ramach kampanii Hansgrohe organizowanej przez trnd.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram