Oriflame Elvie Summer Joy - zapach lata

04 grudnia

Za oknem jesień w pełni. Szarość, deszcz i wiatr towarzyszy Nam niemal codziennie. Dni, które kończą się tuż po 15:00 doprowadzają do niezbyt radosnego nastroju. Ale mam dla Was coś, dzięki czemu przeniesiecie się do słonecznego lata, gorących dni i niebieskiego nieba - to zestaw Elvie Summer Joy. W skład zestawu wchodzą woda toaletowa, żel pod prysznic oraz balsam do ciała. Każdy z tych produktów niesamowicie pachnie i zdecydowanie kojarzy Nam się z wakacjami. Jeśli chcielibyście bliżej poznać te i inne produkty Pani Agnieszka Kowal z Oriflame służy pomocą w wyborze odpowiednich dla Was zapachów i kosmetyków :)

Oriflame Elvie Summer Joy woda toaletowa
Zapach zamknięty jest we flakoniku o pojemności 50 ml. Sam flakonik jest minimalistyczny, nie znajdują się na nim żadne informacje. Kształt opakowania jest dobry, dobrze trzyma się w dłoni. Powiedziałabym, że jest to kompozycja kwiatowo - owocowa. Główną nutą jest tu gruszka, która w połączeniu z nutą serca mniszkiem lekarskim i nutą bazy - maliną daje Nam ekscytujące wrażenie. Sam zapach nie jest drażniący, ani tym bardziej duszący. Kojarzy mi się ze świeżością i orzeźwieniem. 
Lubię używać go codziennie, ponieważ dodaje mi energii i sprawia, że moje nastawienie do rzeczywistości jest pozytywne. Co do trwałości określiłabym ją na mocną czwórkę. Zapach utrzymuje się do kilku godzin, co dla mnie jest dobrym wynikiem. Zawsze kiedy mam potrzebę mogę użyć go ponownie :)
Oriflame Elvie Summer Joy żel pod prysznic
Kosmetyk zamknięty jest w buteleczce o pojemności 200 ml zamykanej tradycyjnie na "klik". Nie musimy obawiać się o wydobycie produktu, ponieważ butelka jest miękka, co bardzo lubię w tego typu produktach. Zapach podobnie jak w przypadku wody toaletowej jest bardzo przyjemny, lekki i delikatny. Konsystencja żelu jest w sam raz, nie przelewa się przez dłonie, ale również nie jest na tyle gęsta, że mielibyśmy problem z rozprowadzeniem go po ciele. 
Ku mojemu zdziwieniu żel bardzo dobrze się pieni, tworząc przyjemną pianę. Dobrze oczyszcza skórę, nie pozostawia uczucia suchości. Po kąpieli otula Nasze ciało delikatnym zapachem lata. Podobnie jak w produkcie powyżej wyczuwamy tu aromat gruszki, mniszka oraz mali.  
Oriflame Elvie Summer Joy balsam do ciała
Pojemność kosmetyku to 150 ml, znajduje się w tubie, również elastycznej, co ułatwia wydobycie produktu. Tuba zamykana jest na "klik", możemy ją otworzyć bez zbędnych problemów. Balsam jest biały, ma gęstą, a zarazem lekką konsystencję, szybko się wchłania nie pozostawiając uczucia lepkości. 
Balsam jest perfumowany co sprawia, że skóra pachnie jednocześnie kwiatami oraz owocami. Nie jest to zapach zbyt mocny, ale mi osobiście wystarcza. Stosuję go zazwyczaj na noc i nie lubię, gdy skóra pachnie zbyt intensywnie. Zauważyłam, że ciało po użyciu balsamu jest dobrze nawilżone, skóra jest miękka i miła w dotyku. Dodatkową zaletą kosmetyku jest to, że wygładza i uelastycznia ciało, sprawia, że czujemy się świeżo. Balsam nie wywołał u mnie żadnych alergii czy podrażnień. 
Mimo tego, że po serię Summer Joy sięgnęłam jesienią nie żałuję tego, ponieważ dzięki temu mogłam się przenieść w gorące i słoneczne dni. To zdecydowanie zapach lata, więc z przyjemnością powrócę do niego w wakacje :)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram