Ketchup Łagodny Kania - Bestseller z Lidla

23 października

Ketchup – sos pomidorowy podawany na zimno, o gamie smaków od łagodnego do ostrego, barwy zwykle ciemnoczerwonej, czerwonobrązowej, rzadziej zielonej, stosowany do potraw mięsnych, kanapek, pizzy, frytek itp. Na ogół kupowany jako produkt gotowy, choć jest także sporządzany w warunkach domowych. Ketchup Łagodny Kania bez dodatku substancji konserwujących to jeden z najlepiej sprzedających się ketchupów na polskim rynku. Bestseller, po który codziennie sięgają tysiące klientów popularnego w Polsce Lidla.
Ketchup Łagodny Kania to produkt pasteryzowany, bezglutenowy, w butelce plastikowej o masie 560g, z korkiem niekapkiem, wyprodukowany na zlecenie Lidl Sp. z o.o. Sp. k. Składniki: 59% koncentrat pomidorowy (co odpowiada 198g pomidorów na 100g ketchupu), cukier, ocet spirytusowy, sól, skrobia kukurydziana modyfikowana, naturalne aromaty zawierające seler.
Ketchup Łagodny Kania ma ładny dla oka pomidorowy kolor, odpowiednio gęstą konsystencję, delikatny, pomidorowy smak i zapach. Jest odpowiedni do kanapek, zapiekanek, sałatek, parówek, frytek, pizzy czy kiełbasek z grilla. Przez ostatnie dwa tygodnie mieliśmy przyjemność testowania tego produktu rodzinnie u Nas w domu. Na śniadanie, obiad i kolację. I jesteśmy bardzo zadowoleni. Ketchup Łagodny Kania przypadł do gustu i smaku nie tylko Nam, ale również Madzi i Marysi. Dlatego też z czystym sumieniem polecamy ketchup i już w najbliższą sobotę na pewno trafi on do Naszego koszyka podczas zakupów w sieci sklepów Lidl.


Wpis powstał w ramach kampanii Ketchup Łagodny Kania 
na zlecenie agencji TestMeToo.Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram