Trick or treat, czyli słodkie Halloween z Chocolissimo

31 października

31 października już od ładnych kilku lat kojarzy się z Halloween. Dzień ten wywołuje sporo emocji, lecz nie będę się skupiała nad tym czy jest to słuszne święto, czy nie. Wychodzę z założenia, że każdy powinien żyć własnym życiem i świętować to na co ma ochotę. Dla Nas Rodziców dzień ten ma charakter nieco inny. W moim przypadku najbardziej cieszy się z Halloween Magda :) Przebiera się w różne stroje (oczywiście związane z tym dniem) i zbiera słodkości :) Postanowiłam nieco ją przechytrzyć i zamiast halloweenowych dekoracji postawiłam w tym roku na słodycze, ale wyjątkowe, bo związane właśnie z tym dniem. Poszperałam w Internecie i na stronie Chocolissimo znalazłam takie perełki, zobaczcie sami :)
Wśród szerokiej oferty wybrałam:
Halloween'owe nietoperze - wybuchowe nietoperze są idealnym pomysłem na halloweenowego psikusa:) Zestaw składa się z dwóch mlecznych i jednego deserowego nietoperza. Wesołe figurki wypełnione są nadzieniem o smaku czarnej porzeczki. 
Czekoladowe Oczy - obok takich czekoladek nie można przejść obojętnie! Czarne pudełko skrywa 3 pary czekoladowych oczu w 3 wersjach kolorystycznych: niebieskich, zielonych i pomarańczowych. Pralinki wykonane są z białej czekolady z nadzieniem porzeczkowym, zapakowane w czarne opakowanie i przewiązane pomarańczową wstążką z nietoperzami.
- Dynię 3D - myślę, że ta figurka najbardziej spodoba się Marysi, która uwielbia tego typu zabawki, a tym razem z pewnością będzie zaskoczona, ponieważ dynię można zjeść i dodatkowo jest słodka :) 
Mleczny kapelusz wiedźmy - mleczna czekolada z najlepszych manufaktur Europy to idealny pomysł na prezent z okazji Halloween. Dziewczynki będą oczarowane kapeluszem wiedźmy z dodatkami chrupiących ciasteczek oraz malin. 
- Czekoladową dynię - pyszna dynia w niecodziennym wydaniu. Na tafli deserowej czekolady umieszczona jest wesoła, pomarańczowa dynia wykonana na bazie białej czekolady. Niezwykłe połączenie smaków oraz wygląd czekolady sprawi frajdę niejednemu łasuchowi. 
Chciałam, aby Nasze Halloween było inne niż wszystkie pokazywane w telewizji czy Internecie. Mam w domu trzech łasuchów i wiem, że będą zachwyceni :) Sama mam ochotę na spróbowanie tych pyszności, ale muszę poczekać do wieczora kiedy to zaczniemy Naszą imprezkę :) Jeśli szukacie inspiracji na podobne okazje koniecznie musicie zajrzeć na stronę Chocolissimo, z pewnością wybierzecie coś dla siebie :)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram