Wyjątkowe suknie ze sklepu MillyBridal

09 października

Będąc w tym roku na urlopie w Wielkiej Brytanii, podczas jednego ze spacerów mieliśmy przyjemność obserwować angielski ślub i zaproszonych na niego gości. Jak przystało na typową kobietę uwielbiam oglądać ubrania, szczególnie suknie i sukienki :) Nigdy wcześniej nie widziałam ślubu innej narodowości, więc byłam ciekawa wygląda to w innej kulturze. 

To co od razu rzuciło mi się w oczy to to, że dominującym kolorem był zielony, a najpopularniejszym modelem długie suknie maxi dla kobiet. Suknie prezentowały się bardzo fajnie, a podczas pięknego słonecznego dnia każda z pań wyglądała oszałamiająco. Zgłębiając temat tego, skąd mogą pochodzić suknie dowiedziałam się o bardzo popularnym sklepie w Wielkiej Brytanii MillyBridal. Poniżej chciałabym pokazać Wam kilka modeli sukien, które najbardziej wpadły mi w oko. Suknie pochodzą z dwóch działów: Cheap Bridesmaid Dresses UK oraz Green Bridesmaid Dresses.

Pierwsza sukienka jest w ślicznym błękitnym kolorze. Wybrany przeze mnie model jest na jedno ramię z bardzo ciekawym splotem z tyłu. Kolor sukienki jest bardzo letni, można powiedzieć, że wręcz morski :) (KLIK) 
Druga suknia jest w kolorze, który bardzo przypadł mi do gustu :) Kojarzy mi się z latem, słońcem i wakacjami :) Tym razem suknia jest bez rękawów, przechodzi za szyją i tworzy splot na plecach. (KLIK)
Trzecia suknia to mój ulubiony model. Długa w ślicznym miętowym kolorze :) Dodatkowo uroku dodaje delikatna koronka, która znajduje się na dekolcie. Przyznacie, że wygląda wyjątkowo (KLIK).
Ostatni model sukni, który przypadł mi do gustu to suknia w kolorze ciemnej zieleni. Jest to propozycja z odsłoniętym dekoltem oraz plecami. Suknia jest długa, więc idealnie pasuje dla druhny (KLIK). 
Która z moich propozycji podoba się Wam najbardziej? 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram