Dove Nutritive Solutions Volume Lift - włosy lśniące i pełne objętości

14 października

Lśniące i pełne objętości włosy to marzenie wielu kobiet, szczególnie tych, których natura obdarzyła pasmami cienkimi i pozbawionymi blasku. Wiele z nas zrobi wszystko, aby uzyskać większą objętość włosów. Próbujemy różnych sposobów, takich jak suszenie włosów z głową w dół lub stosowanie grubych wałków, które pozwalają nadać upragnioną objętość naszym włosom. Unikamy też dodatkowego nawilżenia, żeby ich nie obciążyć. A co jeśli nie musiałybyśmy wybierać między objętością, a nawilżeniem Naszych cienkich, przylegających włosów?

Zanim zaszłam w pierwszą ciążę na mojej głowie królowała bujna czupryna włosów. Miałam ich tak dużo, że na samą myśl o ich myciu i suszeniu dostawałam gęsiej skórki. Niestety hormony zrobiły swoje i po dwóch ciążach mogę tylko wspominać moje gęste włosy. Robię wszystko, aby wróciły do poprzedniego stanu, niestety z marnym skutkiem. Nie dość, że nadal są cienkie to dodatkowo mogę zapomnieć o lśniących pasmach. Kiedy dowiedziałam się o nowej linii kosmetyków do pielęgnacji włosów od Dove pomyślałam, że może warto spróbować. Gorzej już być z nimi nie może, a gdyby tak ich stan się polepszył? Zaryzykowałam :)
Kolekcja Nutritive Solutions Volume Lift powstała z myślą o kobietach dla których właściwa pielęgnacja włosów jest kluczem do sukcesu, zadba o ich właściwą kondycję, uniesie je u nasady i przygotuje do zabiegów stylizacyjnych. Sekret kosmetyków z nowej linii kryje się w wykorzystaniu unikalnej technologii Volumizing Hydra-Lift Complex, która dostarcza włosom porcję substancji nawilżających, dzięki czemu zyskują zdrowy wygląd - stają się gładkie i sprężyste. Dodatkowo lekka formuła szamponu pozwala delikatnie oczyścić włosy, a dzięki zawartym cząsteczkom tlenu odbić je u nasady, dodając pasmom objętości.

Dove Nutritive Solutions Volume Lift - szampon do włosów 
Szampon otrzymujemy w tradycyjnym dla szamponów opakowaniu o pojemności 250 ml. Konsystencja jest dość gęsta co bardzo lubię w szampon, bo nie przelewają mi się przez palce. Zapach szamponu jest przyjemny dla nosa, świeży i niezbyt mocny. Dzięki ultra lekkiej formule, szampon delikatnie usuwa z włosów zanieczyszczenia i resztki środków do stylizacji. Działa bardzo dobrze, po myciu włosy są oczyszczone, faktycznie uniesione od nasady. Kosmetyk nie wywołał u mnie żadnej reakcji uczuleniowej, dodatkowo włosy są miękkie i przyjemne w dotyku. 
Dove Nutritive Solutions Volume Lift - odżywka do włosów
Odżywkę podobnie jak szampon otrzymujemy w tradycyjnym opakowaniu, które stawiamy otwarciem do dołu. Dzięki temu nie mamy żadnych problemów z wydobyciem odżywki, która jest gęsta. Jej pojemność to 200 ml, a zapach jest porównywalny do produktu opisanego wyżej. Stosując odżywkę zauważyłam, że moje włosy są bardzo dobrze nawilżone, problem z rozczesaniem zniknął. Po zastosowaniu faktycznie zauważyłam, że objętość włosów jest jakby większa. Mam nadzieję, że ten efekt pozostanie na dłużej. Jeśli faktycznie tak będzie pozostanę wierna tej linii na bardzo długo.
Jak widzicie marka Dove stała się moją ulubioną marką jeśli chodzi o pielęgnację włosów i ciała. Produkty, które miałam do tej pory nie zawiodły mnie, wręcz przeciwnie - z każdą nowością jestem jeszcze milej zaskoczona :) 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram