WP Pilot - telewizję oglądam wszędzie!

15 października

Znasz to uczucie? Za chwilę się zacznie, już po reklamach, właśnie widać pierwsze sceny, zimne piwo już na stoliku obok salaterki z chipsami, a Ty jeszcze w autobusie, bo opóźnienie... Myślisz, że nie zobaczysz długo wyczekiwanego filmu czy programu, że to niesprawiedliwe, że... Ale wtedy przypominasz sobie, jak podczas Mundialu żona oglądała ulubiony serial na smartfonie. Co to za aplikacja? Co to za... WP Pilot. Tak, jesteś uratowany. Już możesz spokojnie obejrzeć swój film czy program. Dzięki WP Pilot!   
WP Pilot to usługa pozwalająca na oglądanie telewizji na różnych urządzeniach: komputerze, smartfonie, tablecie czy telewizorze z Android TV. Obecnie w WP Pilot można oglądać ponad 20 kanałów bez opłat, ich listę sprawdzimy w Pakiecie Starter. Jeśli chcemy, możemy wykupić dostęp do dodatkowych kanałów znajdujących się w pakietach płatnych. Konto w WP Pilocie jest bezpłatne. Rejestracja daje Nam możliwość oglądania na różnych urządzeniach kilkudziesięciu kanałów w bezpłatnym pakiecie Starter albo skorzystania z oferty płatnych pakietów. WP Pilot oferuje bardzo dobrą jakość wideo, jest legalny, a kanały udostępniane przez nadawców nieodpłatnie pozostaną bezpłatne w zamian za oglądane reklamy. Płatne będą pozostałe kanały.
Oglądanie przez ograniczony czas to próbka tego, co dostaniemy po założeniu konta. Czas oglądania bez rejestracji wynika z umów z poszczególnymi nadawcami - WP Pilot to legalna usługa, szanująca prawa autorskie. Na platformie mamy dostępne 4 pakiety: Starter (bez opłat) 28 kanałów, Starter Plus 31 kanałów (w tym HD), Podstawowy 54 kanały (w tym HD) oraz Rozszerzony 85 kanałów (w tym HD). Obecnie w HD dostępne są kanały: TVP1, TVP2, BBC, Paramount Channel, FilmBox Extra, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Fightbox, Nickelodeon, Da Vinci, MTV Polska, MTV Live, TV Republika. Możemy je odróżnić od reszty dzięki temu, że na listach przy logo albo obok logo włączonego kanału, widocznego na ekranie, mają znaczek HD. 
WP Pilot możemy oglądać na terenie Unii Europejskiej, jeśli pozwolimy zweryfikować, że na stałe mieszkamy w Polsce. Wystarczy, że podamy numer polskiego konta bankowego lub zdjęcie polskiego dowodu osobistego. Weryfikacja jest bezpłatna, bez opłat. Jeśli wykupimy dowolny pakiet płatny korzystając z polskiego konta bankowego zostaniemy automatycznie zweryfikowani i zyskamy dostęp do WP Pilot na terenie UE. Dostęp do usługi możliwy jest wyłącznie dla użytkowników ze zweryfikowanym miejscem zamieszkania na terytorium Polski, którzy są czasowo obecni w innym państwie członkowskim UE.
Usługa WP Pilot to bardzo wygodny sposób na oglądanie telewizji. Nie ważne gdzie, nie ważne czy na telefonie, tablecie czy laptopie. Mając zainstalowaną aplikację i dostęp do internetu możemy oglądać interesujące Nas wydarzenia transmitowane przez telewizję na smartfonie podczas podróży pociągiem czy autobusem, na pikniku czy spacerze oraz w każdej innej sytuacji. Przetestowałem i szczerze polecam. Każdy znajdzie swój sposób na oglądanie TV mobilnie i wszędzie.  

Wpis powstał w ramach kampanii WP Pilot na zlecenie trnd Polska.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram