Bell Hypoallergenic - Beauty Glow Primer oraz Cover Eye & Skin Concealer

12 grudnia

Kosmetyki marki Bell na dobre zagościły w mojej kosmetyczce. Sprawdzają się zarówno podkłady, pudry, jak pomadki czy błyszczyki. Używam ich na co dzień i cały makijaż spokojnie wytrzymuje kilka godzin. Dziś chciałabym przybliżyć Wam kosmetyki dzięki, którym codzienny makijaż jest trwalszy, a moja skóra nie odczuwa tak obciążenia nimi. 

Produkty, które widzicie poniżej tym bardziej zasługują na uwagę, ponieważ pochodzą od Bell Hypoallergenic, czyli marki, która tworzy kosmetyki z myślą o skórze wrażliwej. Całkowicie pozbawione są alergenów i szkodliwych składników. Nie wywołują żadnej reakcji alergicznej, ani nie podrażniają skóry.

Bell Hypoallergenic Primer Beauty Glow

Pierwszy produkt to hypoalergiczna baza rozświetlająco - upiększająca pod makijaż. Dzięki pochodnej kwasu hialuronowego oraz specjalnie dobranemu składnikowi odświeżającemu uzyskasz wygląd zdrowej i nawilżonej cery. Dodatek pigmentów interferencyjnych oraz pudrów sferycznych pozwala uzyskać efekt rozświetlonego wygładzania.
Bazę otrzymujemy w wygodnym opakowaniu o pojemności 30 ml. Sposób wydobycia produktu jest dobry - pompka dozująca odpowiednią ilość kosmetyku. Nie martwcie się, że widoczny na zdjęciu odcień delikatnego fioletu pozostaje na Naszej twarzy, wręcz przeciwnie idealnie wtapia się w skórę, dając jej dodatkowo efekt nawilżenia. Może być używana jako baza, nałożona na krem lub bezpośrednio zamiast niego. Używałam jej na te dwa sposoby i oba się sprawdziły. Kosmetyk dobrze trzyma podkład, a dzięki niemu twarz jest subtelnie rozświetlona. Baza nie jest typowo silikonowym produktem, konsystencja jej jest kremowa, ładnie wyrównuje koloryt skóry, przedłuża trwałość makijażu. Dla mnie to kosmetyk na bardzo mocną piątkę :)  
Bell Hypoallergenic Cover Eye&Skin Concealer 
Korektor znakomicie kamufluje wszelkie niedoskonałości cery. Jego formuła została tak opracowana, że nadaje się do stosowania również w okolicach oczu. Przykrywa cienie pod oczami i optycznie wygładza skórę wokół nich. Zapewnia mocne, długotrwałe krycie oraz duży komfort użytkowania. Ma lekką konsystencję, nie działa wysuszająco. Na skórze nie zmienia koloru i nie zbiera się w jej załamaniach. Jak widzicie na zdjęciu odcienie różnią się od siebie, więc każda z Nas trafi na swój odpowiedni kolor. Aplikacja produktu jest bardzo przyjemna i wygodna. 
Kilkukrotnie przekonałam się, że dobre kosmetyki, które są podstawą makijażu mogą sprawić, że całość utrzyma się na Naszej twarzy dłużej niż Nam się wydaje. Po wypróbowaniu kilku produktu, wiem, że kosmetyki marki Bell zostaną ze mną na dłużej, a jeśli się skończą to sięgnę po nie ponownie.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram