Mikołajkowe Spotkanie Blogerek w Grajewie - 09.12.2018 r.

28 grudnia

Kolejne spotkanie blogerek, na którym miałam przyjemność być odbyło się 9 grudnia w Grajewie. Organizatorką spotkania była Emilka z bloga www.kobiecosci.blogspot.com. Oprócz mnie na spotkaniu była również Kasia www.double-identity.blogspot.com oraz Martyna www.maartysia.blogspot.com. Niestety dwóm osobom nie udało się przyjechać, bardzo żałuję, ponieważ miałam nadzieję na kolejne spotkanie i małe ploteczki ;) Było to bez wątpienia wyjątkowe spotkanie, ponieważ odbyło się w domowym zaciszu Emilki :) 
Każde spotkanie, na jakim miałam przyjemność uczestniczyć miało określony cel. Tym razem wzięłyśmy udział w Szlachetnej Paczce. Przyznam szczerze, że już od dawna chciałam dołączyć do grona osób pomagających, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie. Tym razem się udało i wspólnie z dziewczynami pomogłyśmy jednej z rodzin. Było to nie lada wyzwanie, ponieważ po informacji, że dwie osoby nie dojadą zostałyśmy ze wszystkim we cztery. Ale Emilka stanęła na wysokości zadania i z pomocą Jej elfów (czyt. znajomi i rodzina) udało Nam się zebrać potrzebne rzeczy, które trafiły do potrzebującej rodziny z mojego rodzinnego Białegostoku. Zebranie tych wszystkich rzeczy to jedno, ale spakowanie ich to drugie ;) Czułyśmy się jak w Tetrisie, wszystko musiało mieć swoje miejsce i do tego być poukładane tak, aby nic się nie rozlało, ani nie pobiło :) Pakowanie wszystkich pudeł i pudełek sprawiało Nam ogromną radość, a myśl, że dzięki Nam Rodzina spędzi tegoroczne Święta godnie dodawała Nam skrzydeł :) Mam nadzieję, że sprawiliśmy im ogromną radość, a na ich twarzach zagościł niejeden uśmiech. 
Oprócz pakowania prezentów czas spędziłyśmy na rozmowach, ploteczkach i wymianie doświadczeń. Każda z Nas jest Mamą więc tematem numer jeden zaraz po blogowaniu były dzieci :) Nicola - córeczka Emilki umilała Nam czas badając Nas i rozśmieszając :) Po raz kolejny powtórzę się, że takie spotkania są wyjątkowe. Spotykamy się z osobami, które mają taką samą pasję jak My :) Czas spędzony w tak miłym gronie mija raz, dwa. Mimo tego, że na spotkanie musiałam dojechać to absolutnie nie żałuję tego. Mam nadzieję, że uda Nam się spotykać jeszcze częściej, bo po raz kolejny udowodniłyśmy, że kilometry nie znają granic ;)

Wielkie brawa dla Emilki, która oprócz organizacji Szlachetnej Paczki zdołała zorganizować dla Nas upominki :) Sama na placu boju przygotowała się do spotkania wzorowo. Jeszcze większe brawa należą się firmom, które dołożyły swoją cegiełkę do Szlachetnej Paczki w postaci prezentów dla Mamy :) Czytając profil rodziny, wiedziałyśmy, że Nasza bohaterka nie ma łatwo w walce z codziennością, a dzięki tym drobnym upominkom z pewnością poczuje się bardziej kobieco. W końcu każdej z Nas należy się odrobina dobroci :)
Jeszcze raz dziękuję Emilce za zaproszenie i możliwość spędzenia niedzieli w gronie szalonych i pozytywnie zakręconych dziewczyn :)

Firmy, które przekazały upominki :)
Media Service Zawada
Niespodzianki wywołały mnóstwo uśmiechu na twarzach Madzi i Marysi :) Gazetki, które często goszczą w Naszym domu są świetną rozrywką, jak się okazuje również dla dwulatki :)

Lirene
Nowości Lirene bardzo mnie ucieszyły, szczególnie seria kremów do rąk, od których jestem wręcz uzależniona :) Oj gdybyście mogli poczuć przez ekran jak pięknie pachną :)

Nicole 
Delikatne kolczyki, które od razu wpadły w oko dla Madzi :) Nie pozostaje nic innego jak czekać na okazję i założyć je. 

Eveline
W upominku od Eveline znalazłam głównie kolorówkę co bardzo mnie ucieszyło, ponieważ do tej pory nie miałam przyjemności używać ich kosmetyków do makijażu.  

Kosmetyki AA
Kosmetyki AA sprawdzają się u mnie bardzo dobrze, a ta seria pozytywnie mnie zaskoczyła składem :) Dodatkowo szata graficzna jest bardzo pozytywna. 

Natura Receptura
Naturalne olejki, których używamy na co dzień. Idealnie sprawdzają się dodane do nawilżacza powietrza czy kąpieli :) Jestem bardzo zadowolona z nich :) Bardzo żałuję, że wcześniej o nich nie słyszałam.  

Face&Look
Upominki od Face&Look znalazły swoje miejsce w mojej torebce :)

Liqpharm
Serum przeznaczone do stosowania na noc będzie mi dzielnie towarzyszyło. Obecnie kończę opakowanie dotychczasowego produktu więc już niedługo przekonam się o jego działaniu. 

Green Mind
Pomadka, która z pewnością przyda się podczas zimowych spacerów :)

Wpis ten chciałabym zakończyć zdjęciem, które jest cudownym podsumowaniem tego co udało Nam się zrobić, nie ukrywajmy głównie dzięki Emilce pomysłodawczyni Naszego spotkania :)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram