Mikołajki z Media Service Zawada

05 grudnia

Czas pędzi niesamowicie szybko. Jeszcze niedawno były wakacje, upalne lato, a tymczasem jutro czekają Nas Mikołajki :) Nie wiem jak spędzacie ten dzień w Waszych domach, u Nas na dziewczynki czekają drobne upominki od Mikołaja. Nie będę Wam zdradzać co to takiego, bo nie będzie już niespodzianki :) Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na to, co kupić swoim pociechom być może ten wpis będzie dla Was inspiracją :) Poniżej moje trzy propozycje od Wydawnictwa Media Service Zawada.

Super Wings Samoloty
Pierwsza propozycja skierowana jest zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. To wydanie specjalne magazynu "Samoloty". Książeczka przeznaczona jest dla dzieci lubiących przygody, podróże i mnóstwo zabawy. Do gazetki dołączone są figurki dwóch superszybkich samolotów - Miry i Lotka. Dzięki nim Nasze pociechy mogą przenieść się do świata samolotów, gdzie czekają na nie łamigłówki ćwiczące spostrzegawczość, gra i dużo rozrywki.    
Magazyn MiniMini+
Kolejna propozycja to Magazyn MiniMini+ z prezentami. Do wydania, które widzicie na zdjęciu dołączona była niespodzianka oraz podwodny świat Rybki MiniMini. Jak stworzyć taki podwodny świat? Wlej wodę, dodaj 2 krople gliceryny i obserwuj wirujące płatki. Mamy aż 6 różnych obrazków, dzięki którym świat Rybki MiniMini może się zmieniać. Co znajdziemy w środku magazynu? Opowiadanie z podwodnego świata „Podwójne urodziny”, przepis na pyszną sałatkę owocową, kolorowanki i różne łamigłówki, które zainteresują Nasze dzieci na dłuższy czas.
Pidżamersi
Ostatnia, trzecia już propozycja to nic innego, jak kolorowanka z bohaterami bajki "Pidżamersi". Moim zdaniem tego typu książeczki nie wyjdą nigdy z mody, przynajmniej w Naszym domu zawsze musi być jakaś zapasowa kolorowanka na wypadek, gdyby poprzednia została już pomalowana w całości :) Bohaterów Pidżamersów zna głównie Magda, bardzo lubi ich przygody i okrzyk, który słyszymy kilkukrotnie w ciągu dnia PIDŻAMERSI ŚWIAT RATUJMY, NOWA ZAGADKE ROZSZYFRUJMY! Dodatkiem do kolorowanki są kredki w podstawowych kolorach oraz naklejki. 
To tylko kilka propozycji prezentu z okazji Mikołajek. Jeśli Wasze dzieci również lubią bohaterów wymienionych bajek myślę, że będzie to upominek trafiony w dziesiątkę :) 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram