Pastylki Fisherman's Friend - Poczuj Moc Odświeżenia

03 grudnia

Pewnie każdy z Was, tak jak ja, w pewnych sytuacjach potrzebuje natychmiastowego odświeżenia. A to po zjedzeniu jakże pysznego i zdrowego czosnku, odżywczej cebuli czy bałtyckiego śledzia, a to nagle mamy okazję na całusa od pięknej dziewczyny czy kobiety, a to przed Nami mega ważny egzamin czy rozmowa z szefem o podwyżce czy awansie. Czasami jednak jest tak, że chcemy czuć świeży oddech po prostu na codzień. I właśnie wtedy z pomocą przychodzą Nam pastylki w postaci płaskiego krążka - Fisherman's Friend.
Początek historii tych niezwykle skutecznych i coraz popularniejszych pastylek sięga roku 1865, kiedy to  we Fleetwood w Anglii, młody farmaceuta James Lofthouse opracował na bazie mentolu i eukaliptusa specjalny syrop dedykowany rybakom, którzy pracując w niesprzyjających morskich warunkach często skarżyli się na bóle gardła i problemy z oddychaniem. Niestety, butelki w trakcie rejsów często się tłukły, co zmusiło Jamesa Lofthouse'a do opracowania nowego formatu produktu. Tak powstały pierwsze pastylki Fisherman’s Friend, których kształt do dziś jest niemal niezmienny.
Silnie odświeżające pastylki Fisherman’s Friend, dzięki którym poczułem prawdziwą moc orzeźwienia miałem okazję poznawać przez kilka ostatnich tygodni. Najpierw wybrałem klasyczną mentolowo-eukaliptusową świeżość smaku Original, a następnie bezcukrowe wersje Lemon oraz Mint. 3 rodzaje, a każdy niezmiennie skuteczny:
- ORIGINAL - O SMAKU MENTOLOWO-EUKALIPTUSOWYM
Oryginalny smak Fisherman's Friend z 1865 roku - bez dodatku sztucznych barwników i aromatów. Receptura produktu bazuje na mentolu i eukaliptusie.
- MINT - O SMAKU MIĘTOWYM BEZ CUKRU
W związku z rosnącym zainteresowaniem na produkty bez cukru, w 1991 roku powstały pierwsze pastylki Fisherman's Friend Sugar Mint. Pastylki Fisherman's Friend Mint bez cukru to idealne połączenie miętowego i intensywnego smaku.
- LEMON - O SMAKU CYTRYNOWO-MENTOLOWYM BEZ CUKRU
Cytrynowe odświeżenie z Fisherman's Friend Lemon - pierwszymi smakowymi pastylkami od Fisherman's Friend. Niezwykle miętowo-cytrynowy smak.
Klasyczne opakowanie zawiera około 10 pastylek (12g). Ponieważ Fisherman's Friend świetnie odświeżają nie są zalecane dla dzieci poniżej 5 lat, a ich nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający. 
Polubiłem pastylki Fisherman's Friend, ich smak, od klasycznego po cytrynę i miętę, ich opakowanie, łatwo mieszczące się w kieszeni czy torebce oraz pewność, że zawsze mogę skorzystać z ich mocy odświeżenia. Jeśli jeszcze nie próbowaliście pastylek, szczerze zachęcam, są o niebo lepsze niż cukierki i gumy, odświeżają mocniej, a efekt utrzymują dłużej. Podczas Naszego pierwszego spotkania byłem pozytywnie zaskoczony mocą odświeżenia, mam nadzieję, że Was Fisherman's Friend również miło zaskoczy.Wpis powstał w ramach kampanii Fisherman's Friend 
na zlecenie agencji Streetcom.


Sprawdź aktualną cenę na Ceneo.pl


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram