Zaproszenia inne niż wszystkie - Zapi.pl

06 lipca

Mimo, że od mojego ślubu w sierpniu minie 7 lat wciąż lubię oglądać wszystko co związane jest z tym dniem. Pamiętam jak dziś, gdy organizowałam zarówno ślub, jak i wesele nad wszystkim zastanawiałam się pięć razy. Chciałam, aby całość wyszła bardzo elegancko, począwszy od sukni, idąc przez bukiet ślubny, przystrojenie samochodu, a kończąc na zaproszeniach. Dziś z perspektywy czasu patrzę na to wydarzenie nieco inaczej. Pomaga mi w tym również zmieniająca się moda. Dziś wesele to nie tylko elegancja, ale również podejście to drugie - nieco bardziej wyluzowane. Widać to najbardziej na przykładzie zaproszeń ślubnych. Te z kolei najbardziej spodobały mi się na stronie www.zapi.pl.

Zapi.pl to strona, na której znajdziemy wszystko co jest Nam potrzebne do zorganizowania ślubu i wesela: akcesoria ślubne (dekoracje stołu, balony, przystrojenie samochodu, świece, poduszki weselne), księgi gości, podziękowania dla rodziców, winietki czy tablice gości. Gdybym dziś organizowała wesele z pewnością skorzystałabym z tej strony. Fakt, że w jednym miejscu jest wszystko dostępne sprawia, że zaoszczędzam mnóstwo czasu, którego wciąż Nam brakuje. 

Chciałabym skupić się na samych zaproszeniach i pokazać Wam (nie tylko przyszłym Małżonkom, ale również Gościom weselnym), że wesele nie musi kojarzyć się tylko i wyłącznie z elegancją. Może również w sposób prosty poprzez zaproszenia inne niż wszystkie wywołać na Naszej twarzy uśmiech :) Zobaczcie sami:
Kolekcja FLOWER - zaproszenia z tej kolekcji wyglądają tak, jakby były namalowane ręcznie. Prezentują się bardzo naturalnie, co sprawia, że czujemy się swobodnie nawet na tak ważnej uroczystości. Są idealne dla Pary Młodej, której ślub i wesele odbywają się wiosną lub latem, kiedy przyroda jest najbardziej ożywiona. Ich duża uniwersalność sprawia, że można świetnie wkomponować je w najróżniejsze style i motywy ślubne. Są przy tym pełne uroku i przywołują na myśl kolory i zapachy lata. 
Kolekcja FRUIT - zaproszenia z tej kolekcji to papeteria idealna dla par, które szukają wyjątkowych pomysłów na swoje przyjęcie weselne. Soczyste truskawki, czerwone wiśnie, czy słoneczne cytryny - każdy owoc może znakomicie wpasować się w kolor przewodni wesela, a także zgrać z wybranym motywem. Zaproszenia ślubne owocowe to dowód na to, iż odejście od tradycyjnych zaproszeń to świetny pomysł, który wykorzystać można dla uzyskania nietuzinkowego efektu i zaskoczenia gości, przy jednoczesnym zachowaniu stylu i elegancji.
Kolekcja FUNNY - dla narzeczonych poszukujących zaproszeń ślubnych o niebanalnym i niesztampowym wyglądzie sklep Zapi przygotował zaproszenia z kolekcji funny. To właśnie dzięki nim wprowadzić uda się zaproszonych gości w zabawowy humor, dając przedsmak tego, co czeka ich podczas szalonej weselnej imprezy. Zaproszenia ślubne w stylu funny to również odpowiedź na potrzeby osób, które dość mają już nudy i całej sztucznie nadmuchiwanej otoczki wokół ślubu. To bardzo nowoczesne i zabawne w swojej wymowie zaproszenia, które świetnie nadają się dla narzeczonych pełnych humoru i dystansu.
Które zaproszenia Wy byście wybrali? 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram