Taniej niż na Allegro - czy to możliwe?

03 lipca

Przeglądając Internet zawsze zwracam uwagę na dwie rzeczy: jakość szukanego przedmiotu oraz cenę. I o ile z tą pierwszą wartością zazwyczaj nie ma problemu (choć rzeczy z Chin mogą trafić się wszędzie), tak już z ceną bywa gorzej. Pracując od ładnych kilku lat w handlu wiem, jak wysokie potrafią być marże na towarach. Oczywiście nie ma się co dziwić, ponieważ każdy właściciel sklepu chce zarobić jak najwięcej, Nam konsumentom w tej sytuacji wcale nie jest do śmiechu.
Przytoczę Wam historię, która miała miejsce kilka dni temu i zapamiętamy ją na dłużej. Wiosną postanowiliśmy wspólnie z Pawłem zmienić telefony. Wybraliśmy takie same, różniące się jedynie kolorem. Nie chcieliśmy od razu kupować etui, ponieważ woleliśmy sprawdzić jak będą się sprawowały telefony bez niego. No cóż przy dwójce dzieci utrzymanie telefonu w idealnym stanie graniczy z cudem, więc Nasz kolejny zakup dotyczył etui, oczywiście do dwóch telefonów. 
Po przejrzeniu ofert na Allegro wpadły Nam w oko klasyczne obudowy od użytkownika 4GSM_pl. Chyba się starzejemy skoro nie wybraliśmy jakiegoś modnego wzoru ;) Paweł jak przystało na prawdziwego faceta od razu skory był do zapłaty, oby tylko etui doszły do Nas jak najszybciej. I tak by pewnie było gdyby nie moja propozycja poszukania atrakcyjnego kodu rabatowego. Po dłuższej chwili poszukiwań wynik był kiepski - brak kodów do Allegro :( W sytuacji gdy mogę zaoszczędzić parę groszy nie poddaję się tak łatwo i po kilku minutach znalazłam interesującą promocję, co ciekawsze właśnie na stronie www.4gsm.pl. Tak, jest to dokładnie ten sam sklep, co na Allegro :) Nie muszę chyba pisać, że na mojej twarzy pojawił się uśmiech :) 
Promocja polega na tym, że na stronie www.4gsm.pl/code wpisujemy kod rabatowy 4GSM10 wówczas Nasze zakupy będą tańsze o 10% niż na Allegro czy eBay. Biorąc pod uwagę to, że na stronie sklepu znajdziemy wszystko to, co jest Nam potrzebne do telefonu końcowa kwota do zapłaty może być sporo niższa :) Czasami warto dłużej poszperać w Internecie w poszukiwaniu zniżki, aby wywołać uśmiech na twarzy swojej i Męża :) 


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram