Manufaktura Szaraka - biżuteria dla małej modnisi (i nie tylko)

11 lipca

Kiedy dowiedziałam się będąc w ciąży, że będziemy mieli córeczkę oczami wyobraźni widziałam jak z małej dziewczynki będzie zmieniała się w małą kobietkę ;) Nie musiałam długo czekać i od najmłodszych lat Magda wykazuje swoje zamiłowania do bransoletek czy naszyjników. Nie mogę odmówić jej błyskotek, bo przecież kobiecie się nie odmawia ;) Marysia biorąc przykład ze starszej siostry, również zakłada na siebie co tylko może, niekoniecznie rozróżniając style lub co do czego pasuje ;)

Przeszukując Internet w poszukiwaniu nowości trafiłam na stronę manufakturaszaraka.pl i po prostu przepadłam. Manufakturę prowadzi młoda, ale niezwykle uzdolniona dziewczyna Magda (co jeszcze bardziej mi się spodobało ;)) To co tworzy z koralików, sznureczków czy drucików jest wyjątkowe :) Jej arcydzieła nosi np. Julka Wróblewska co moim zdaniem jest ogromnym wyróżnieniem :)
Dla Madzi wybrałam śliczną bransoletkę z letnimi uśmiechami co idealnie odzwierciedla charakter mojej sześciolatki :) To, co podoba mi się najbardziej w pracach Pani Magdy to to, że każda biżuteria może być zrobiona indywidualnie pod osobę. To Wy wybieracie kolor, materiał i wzór :) Z Naszą bransoletką nie rozstajemy się, ani na chwilę :)Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram