NEUTROGENA® Hydro Boost - odpowiednie nawodnienie Twojej skóry

17 lipca

Jak już pewnie zauważyliście co jakiś czas mam przyjemność brania udziału w kampaniach Streetcom. Tym razem otrzymałam kosmetyki Neutrogena. Ucieszyłam się, ponieważ dotychczas markę znałam głównie z reklam lub artykułów w Internecie. Prędzej czy później i tak postawiłabym na produkty tej marki, ponieważ chciałabym na własnej skórze przekonać się do ich działania. 

W przesyłce otrzymałam dwa produkty nawadniający żel do cery normalnej i mieszanej oraz żelowy balsam do ciała. Oba kosmetyki były dla mnie totalną nowością, ponieważ nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką konsystencją. Ale o tym przeczytacie w dalszej części wpisu. 
Szybkie tempo życia oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne naruszają barierę ochronną skóry i powodują, że skóra zaczyna tracić nawodnienie. Dzięki formule z kwasem hialuronowym NEUTROGENA Hydro Boost Water Gel gasi pragnienie Naszej skóry, wzmacnia ją poprzez długotrwałe nawodnienie aż do 24h. Sprawia, że skóra staje się jędrna i miękka. Wzmacnia zewnętrzną warstwę naskórka poprzez poprawę jej nawodnienia oraz zamyka nawodnienie w skórze.
Chroni barierę naskórkową oraz stopniowo uwalnia składniki nawilżające wtedy, kiedy skóra tego potrzebuje. Rezultaty stosowania produktów potwierdzone zostały w badaniach: 86% kobiet zauważyło, że skóra staje się jędrna, a 91% kobiet zauważyło, że skóra jest miękka. 
Tak jak wcześniej wspomniałam produkty mają niespotykaną konsystencję - żelu. Bardzo fajnie rozprowadza się po skórze, daje uczucie chłodu i nawilżenia. Żel do twarzy otrzymujemy w pudełeczku typowym dla kremów do twarzy, o pojemności 50 ml. Produkt należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia, a więc czas zużycia jest bardzo długi. Żelowy balsam do ciała otrzymałam w butelce o pojemności 250 ml zakończonej pompką. Nie ukrywam, że jest to moja ulubiona forma dozowania kosmetyku. Dzięki pompce kontrolujemy ilość wydobywanego balsamu. Tak jak w przypadku żelu, również balsam rozprowadzając go po skórze, chłodzi ją i nawadnia. Zapach obu kosmetyków jest bardzo przyjemny, świeży, delikatny i dla mnie jakby morski :D Zarówno twarz, jak i skóra po zastosowaniu produktów jest przyjemna w dotyku, miękka i delikatna. Najbardziej lubię stosować balsam w upalne dni, kiedy daje uczucie chłodu i nawilżenia.  
Wpis powstał w ramach kampanii Neutrogena organizowanej przez Streetcom.


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram