Witaminy przez cały rok - Victoria Cymes

15 lipca

Lato przyszło do Nas na dobre, a wraz z nim bogactwo owoców i warzyw na działkach. Mam to szczęście, że posiadając swoją działkę nie martwię się o ekologiczne produkty. Drugie szczęście polega na tym, że dziewczynki uwielbiają jeść owoce i warzywa. Ostatnio upodobały sobie szczególnie agrest i czerwoną porzeczkę koniecznie prosto z krzaczka :D Nie muszę ich namawiać do zjedzenia codziennej porcji witamin :) Są jednak takie dni, że albo nie mam jak podjechać na działkę, albo jestem zbyt zmęczona i mi się nie chce (tak, tak mama będąca w domu się nie męczy tylko leży i pachnie ;)) W takie dni sięgam po sprawdzone produkty od Victoria Cymes. 

Firma istnieje na rynku 30 lat, sama ta liczba świadczy o tym, że posiada zaufanych odbiorców, a ich produkty są najwyższej jakości. Oprócz soków, które są sztandarowym produktem, w ofercie znajdziemy coś co w ostatnim czasie robi furorę - SMOOTHIE. Bycie fit jest coraz bardziej popularne w Naszym kraju, jeszcze większy nacisk kładziemy na to, aby spożywać produkty jak najzdrowsze, pozbawione konserwantów. 
Wśród produktów Victorii Cymes wyróżniamy trzy linie:
1. Linia, której podstawowym składnikiem jest przecier bananowy
- Smoothie Miss Red (banan, gruszka, jabłko, truskawka)
- Smoothie Exotic Mix (banan, mango, pomarańcza)
- Smoothie Hello Yellow (banan, ananas, jabłko, pomarańcza)

2. "Na dobry dzień"
- Smoothie czerwone (jabłko, winogrono, jagoda)
- Smoothie białe (jabłko, ananas, banan)
- Smoothie zielone (ananas, winogrono, kiwi)

3. Smoothie SuperFood
- Smoothie Baobab (koktajl z przecierów i soków owocowych z dodatkiem owoców baobabu)
- Smoothie Moringa (koktajl z przecierów i soków owocowych-warzywnych z dodatkiem liści moringa)
- Smoothie Acai (koktajl z przecierów i soków owocowych-warzywnych z ekstraktem z jagód acai)
Przyznam szczerze, że najbardziej zaintrygowała mnie ostatnia linia. Na co dzień nie spożywamy tak egzotycznych produktów jak owoce baobabu, liście moringi czy jagody acai. Byłam więc ciekawa jaka jest ich oddziaływanie na Nasz organizm. Owoce baobabu obniżają poziom cholesterolu we krwi, zapobiegają zaparciom, poprawiają wygląd Naszej skóry, dostarczają antyoksydantów. Liście moringi zawierają 4 razy więcej witaminy A niż marchew, wspomagają trawienie, są bogactwem antyoksydantów. Z kolei jagody acai wspomagają proces odchudzania, wzmacniają organizm, dostarczają energii, oczyszczają organizm. Sami widzicie, że odgrywają w Naszej diecie ważną rolę.
Smoothie polubił każdy w Naszym domu. Oczywiście każdy z Nas miał swoich faworytów. Duży wybór smaków sprawia, że nawet najbardziej wybredna osoba znajdzie coś dla siebie. Smoothie bardzo dobrze sprawdza się jako drugie śniadanie. Ostatnio miałam naprawdę zakręcony czas, dużo spraw do załatwienia na mieście, kiedy tylko miałam wolniejszą chwilę sięgałam po butelkę smoothie i mój głód był opanowany. Dziewczynkom również przypadły do gustu produkty Victorii Cymes. Popijały sobie "soczki" w ciągu dnia, w przerwie między zabawą. Paweł na początku trochę wybrzydzał, jak to facet, ale po dwóch dniach przekonał się do koktajli i sam po nie sięgał. Uważam, że idealnie sprawdzają się latem, kiedy za oknem jest wysoka temperatura, a my chcemy się ochłodzić :) Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram