Zakupy z tosave.com, czy warto?

27 czerwca

W kwietniu pokazywałam Wam moje zamówienie ze sklepu www.tosave.com. Przypomnę, że zamawiałam koszulę dla siebie i zegarek dla Pawła. Wybraliśmy te rzeczy spośród mnóstwa innych artykułów jakie oferuje sklep. Szczerze mówiąc trochę zapomniałam o tym zamówieniu, ponieważ przesyłka szła dość długo (1,5 miesiąca). Sami zobaczcie czy warto było czekać tak długo ;) 

Na pierwszy ogień idę ja ze swoim wyborem, zamówiłam koszulę women striped long sleeve shirt w rozmiarze XL. Od dłuższego czasu szukałam niebieskiej koszuli, ale za każdym razem trafiałam na zły model. Oczywiście w tym przypadku koszula była jedną, wielką niewiadomą, bo przecież nie widziałam jej na żywo. Raz się żyje! Koszula okazała się idealna :) Naprawdę nie wiązałam z nią wielkich nadziei, bo ciężko jest mi dobrać odpowiedni model :) Mimo tego, że na metce widnieje informacja dotycząca składu: 95% cotton i 5% polyester wydaje mi się, że tego drugiego jest trochę więcej. Koszula fajnie się prasuje, nie gniecie się zbyt mocno. Bardzo mi się podoba :) 
Druga rzecz to smartwatch. To Nasza druga próba z zamówieniem tego typu zegarka zza granicy. Pierwsza z nich okazała się totalną klapą, ponieważ zegarek przyszedł zepsuty. Tym razem było inaczej. Smartwatch działa i to bez problemów. Ładujemy go za pomocą kabla, a raczej kabelka USB. Moim zdaniem kabelek powinien być dłuższy, nie sprawiałby tyle problemów. Smartwatch działa na zasadzie telefonu, mamy tu książkę adresową, wiadomości, możemy odbierać połączenia i łączyć się z innymi osobami. Oprócz tego jest barometr wskazujący ciśnienie i temperaturę, stoper, krokomierz, altymetr pokazujący wysokość względną, funkcja oszczędzania energii, funkcja anti-lost alarmująca o zgubieniu smartwatcha, funkcja personalizująca: możemy ustawić sobie styl menu, typ zegara, czas i datę, język, alarm, dźwięk dzwonka oraz podświetlenie. Po połączeniu z telefonem poprzez bluetooth mamy dostęp do: listy kontaktów, wiadomości, połączeń, muzyki oraz zdjęć. Zegarek jest na silikonowej bransolecie, wygląda elegancko, dzwoni głośno, natomiast o ile jakość połączeń jest dosyć dobra, to są one bardzo ciche i w zatłoczonym autobusie przez smartwatch nie da się rozmawiać. 
Były to Nasze pierwsze zakupy w tym sklepie, ale okazały się bardzo dobre i z pewnością nie poprzestaniemy na pierwszym zamówieniu :) Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram