Program Partnerski Ceneo.pl

05 czerwca


Program Partnerski Ceneo.pl to forma współpracy pomiędzy Ceneo.pl, a właścicielami witryn internetowych. Współpraca opiera się na relacjach partnerskich, a dołączenie do Programu jest całkowicie bezpłatne. Uczestnictwo w Programie Partnerskim Ceneo.pl to prosty i bezpieczny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy bez wychodzenia z domu.
KROK 1

Zamieść reklamę w swoim serwisie, na blogu lub na kanale YouTube. Grafiki i linki zostaną Ci udostępnione w panelu Klienta, możesz wybierać spośród wielu kategorii i opcji, tak by jak najlepiej dobrać reklamę. Kiedy Twój czytelnik/widz kliknie w reklamę, zostanie przekierowany na Ceneo.pl.

KROK 2

Po przejściu na Ceneo.pl użytkownik może zapoznać się z informacjami, a także przejść dalej - na stronę sklepu lub dokonać zakupu na Ceneo. Za przejście z Ceneo na stronę sklepu lub zakup bezpośrednio na Ceneo otrzymujesz na swoje konto prowizję. Na tym etapie zarabiamy :)

KROK 3

Twoje rozliczenie jest dostępne w Panelu Partnera Ceneo. W każdej chwili możesz się do niego zalogować, sprawdzić statystyki, skuteczność reklam, a także wysokość zarobionej kwoty. Pieniądze możesz wypłacić już po zebraniu 100 zł.

PROWIZJE

65% prowizji za przejście do sklepu
65% prowizji za zakup bezpośrednio na Ceneo
10% za pozyskanie nowych Partnerów dla CeneoMOŻLIWOŚCI

Bannery reklamowe
Rotatory kontekstowe
Rotatory na bazie rekomendacji
Rotatory standardowe
Kampanie dedykowane
Możliwość grupowania reklam w kanały
Możliwość rozliczania w różnych modelach
Możliwość tworzenia kreacji niestandardowych

CZY WARTO?

Ceneo.pl to największa porównywarka cen w Polsce, każdego miesiąca odwiedza ją ponad 7 mln osób. Znajdziesz tu ponad 8 mln produktów, które możesz dopasować pod grupę docelową własnej strony. Nas do skorzystania z oferty Programu zachęciły pozytywne opinie innych użytkowników. Jesteśmy tu nowi, ale już Nam się podoba :)Więcej informacji na stronie Programu Partnerskiego Ceneo.pl


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram