Strobing - co to jest i jak go wykonać z pomocą kosmetyków Bell Hypoallergenic

23 czerwca

Strobing jest kojarzony z rozświetlaczem. Wiele kobiet myśli, że jest dopełnieniem konturowania, ale prawdziwy strobing to metoda, za pomocą której modelujemy twarz właśnie za pomocą rozświetlania - jedynie! :) 

Jesteś ciekawa jak krok po kroku sprawić, aby Twoja skóra była piękna i rozświetlona? Poznaj porady Bell Hypoallergenic :) Mimo, że nazwa STROBING niewiele Nam mówi postaraj się przekonać do tej techniki makijażowej - wydobywa ona naturalne piękno i nie sprawia, że jesteśmy obciążone nadmierną ilością makijażu. Strobing jest uwielbiany przez Koreanki, a dobrze wiemy, jak piękną skórą się szczycą. 

Zacznij od wklepania palcami lekkiego podkładu HYPOALLERGENIC Nude Liquid (1) – fluid ten daje ultra lekkie wykończenie oraz bardzo komfortowe uczucie na skórze. Pod oczy zaaplikuj korektor HYPOALLERGENIC Lightening Concealer (2), który nada twarzy świeżości. Strefę „T” przypudruj delikatnie sypkim transparentnym pudrem HYPOALLERGENIC Fixing Mat Loose Powder (3). Tak przygotowana skóra jest gotowa na strobing.
1. HYPOALLERGENIC Nude Liquid - podkład

2. HYPOALLERGENIC Lightening Concealer - korektor
3. HYPOALLERGENIC Fixing Mat Loose Powder - puder
Używając palca zaaplikuj sztyft rozświetlający HYPOALLERGENIC Illuminating Stick (4) na najbardziej wystające części twarzy - skronie, łuk kupidyna, szczyt nosa, a także wewnętrzne kąciki oczu. Rozświetlanie ma uwypuklić te miejsca i stworzyć iluzję naturalnie wykonturowanej twarzy - dzięki rozjaśnieniu niewykonturowane części wydają się ciemniejsze. Jeśli lubisz mocniejszy efekt na rozświetlone miejsca zaaplikuj odrobinę prasowanego rozświetlacza HYPOALLERGENIC Face & Body Illuminating Powder (5).
4. HYPOALLERGENIC Illuminating Stick - sztyft rozświetlający
5. HYPOALLERGENIC Face & Body Illuminating Powder - rozświetlacz

Gotowe! :)
Znałyście wcześniej tę metodę modelowania twarzy? Znacie kosmetyki Bell? Lubicie je? 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram