Buty najtańsze w sieci - KIXPOINT

29 czerwca

Czy daliście się już ponieść wyprzedażom? Muszę Wam się do czegoś przyznać. Jeszcze kilka lat temu mój wypad na letnie przeceny wyglądał tak: jak tylko pojawiło się hasło WYPRZEDAŻE od razu mogłam jechać do galerii, godzinami chodzić i wyszukiwać perełki :) Dziś podchodzę do tego tematu zupełnie inaczej! Po pierwsze przestałam lubić galerie handlowe (chyba się starzeję!), po drugie - pracując w handlu wiem, że ceny na wyprzedażach będą pogłębiane, a co za tym idzie mogę kupić coś o wiele taniej, po trzecie wolę w spokoju usiąść przed laptopem i wybrać upragnione rzeczy w Internecie :) i po czwarte - zaczęłam korzystać z porównywarek cenowych :) I właśnie o jednej z nich chciałabym Wam dzisiaj napisać.
Jak każda, no może prawie każda kobieta uwielbiam kupować buty :) I o dziwo nie są to tylko buty dla mnie, ale również dla dziewczynek i dla Pawła. Wybierając modele obuwia chętnie korzystam z porównywarki cenowej Kixpoint.com, na której znajdziemy takie marki jak Nike, Reebok, Jordan, Puma, Lacoste, Adidas, Converse czy powracające do mody buty marki Vans. 
Porównywarka jest bardzo prosta w obsłudze. Poruszamy się po niej całkowicie intuicyjnie. Wybieramy markę jaka Nas interesuje oraz model. Po otwarciu strony Naszym oczom ukazuje się informacja w ilu sklepach dostępne jest wybrane przez Nas obuwie i w jakich cenach! Zobaczcie sami na poniższych zdjęciach jak duże mogą być różnice w cenie jednej pary butów. Jeśli pomnożymy tę różnicę przez liczbę członków Naszego gospodarstwa domowego, dla których musimy kupić buty wychodzi Nam całkiem niezła kwota! 
Przykład 1:
Przykład 2:
Po przejrzeniu cen naprawdę nie wyobrażam sobie innej opcji kupowania butów. Za zaoszczędzone pieniądze możemy kupić dodatkowe rzeczy lub przeznaczyć zaoszczędzoną kwotę na przyjemności :) Do momentu, gdy nie wiedziałam o istnieniu Kixpoint.com nawet nie chcę myśleć ile razy przepłaciłam. Z pewnością była to niezła suma pieniążków. 

Czy Wy korzystacie z porównywarek cenowych?


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram