Rexona Active Protection+ Invisible dla Niej i dla Niego

08 czerwca

Jak pewnie zauważyliście w tym roku typowej wiosny nie było, od razu zawitało do Nas lato. Wraz z latem wysokie temperatury i mnóstwo słońca :) Należę do osób ciepłolubnych, więc taka pogoda odpowiada mi jak najbardziej. W związku z latem i temperaturami powyżej 20 stopni Nasza potliwość zwiększa się czy tego chcemy czy nie. Jest to naturalne zjawisko, ponieważ dzięki poceniu się Nasz organizm schładza się.

Do walki z potem został stworzony duet, który chciałabym Wam pokazać - nowa  Rexona Active Protection+ Invisible. Wersja dla Niej i dla Niego to zaawansowane antyperspiranty, które zapewniają długotrwałą ochronę przed potem i nieestetycznymi plamami na ubraniach nawet do 48 godzin. 
Możliwe jest to dzięki przełomowej technologii, która redukuje namnażanie bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu potu, a także minimalizuje powstawanie żółtych plam i białych śladów na ubraniach. Dodatkowo antyperspiranty charakteryzują się wyjątkowym, świeżym zapachem.

Rexona Active Protection+ Invisible - damska wersja antyperspirantu w charakterystycznej dla marki szacie graficznej. Dezodorant zapewnia długotrwałą świeżość zawsze wtedy gdy tego potrzebujemy. Dzieje się tak, dzięki unikalnej technologii Motionsense™, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu. W upalne dni mam duży problem z potliwością, i przyznam szczerze, że nie dawałam dużych szans dezodorantowi w walce z tym problemem. Mile się zaskoczyłam, ponieważ Rexona podołała zadaniu. Zauważyłam dużą różnicę między nową Rexoną, a moim wcześniejszym antyperspirantem. Śladów na ubraniach nie ma, co bardzo mnie cieszy, zapach świeżości pozostaje na dłużej. 
Rexona Active Protection+ Invisible - oczywiście męska wersja powędrowała do Pawła, który większość dnia spędza w samochodzie, więc oboje byliśmy ciekawi jak w tym przypadku poradzi sobie dezodorant. Okazało się, że główne założenia jakimi są długotrwała świeżość, ochrona przed przykrym zapachem oraz minimalizacja śladów na ubraniach zostały spełnione :) Męska wersja podobnie do damskiej utrzymana jest w typowej dla Rexony szacie graficznej. Zapach dezodorantu jest taki jak lubię: męski i świeży. Po sprawdzeniu działania Paweł przyznał rację twórcom i stwierdził, że antyperspirant sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach :)
Antyperspiranty należy używać na czystą i suchą skórę. Przed użyciem należy wstrząsnąć opakowaniem i rozpylić kosmetyk z odległości około 15 cm. Produkty występują w trzech rodzajach aplikatorów: aerozol (150 ml), roll-on (50 ml) oraz sztyft (40 ml). 

Jak widzicie w Naszym przypadku Rexona Active+ Invisible sprawdziła się. Możemy śmiało wyruszać na wycieczki czy spacer nawet w najbardziej upalny dzień bez obaw o to, że pot wywinie Nam jakiś numer ;)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram