Musy Bobovita - owocowa przekąska w zasięgu ręki

22 czerwca

W tamtym roku pokazywałam Wam owocowe tubki od Bobovity jakie otrzymaliśmy do wypróbowania. Przyjęły się bardzo dobrze, zarówno u Marysi jak i u Magdy, która musiała skubnąć odrobinkę od siostry. Jeśli nie pamiętacie wpisu zapraszam Was tutaj. Jakiś czas temu przyszły do Nas nowe smaki musów i tym razem w całości przeznaczone były dla Marysi.
Tak jak przewidywałam Marysia należy do grona dzieci wszystko jedzących :) Naprawdę aż miło popatrzeć jak z wielką ochotą próbuje nowych smaków. Wiedziałam więc, że musy również przypadną jej do gustu :) Teraz kiedy większość dnia spędzamy na podwórku bardzo fajnie sprawdzają się jako przekąska. 
Wśród nowych smaków wyróżniamy smak:
- banan, jabłko, truskawka i kiwi,
- jabłko, mango i pomarańcza,
- owoce leśne, banan i jogurt naturalny.

Oprócz wymienionych smaków w paczce znalazły się również:
- banan, mango i mleko kokosowe,
- truskawki, wiśnie i banan,
- jagody, jabłko i banan.
Musy sprawdziliśmy głównie na świeżym powietrzu. Jedyny problem jaki napotkała Marysia to otwarcie tubki, choć trzeba przyznać uporu jej nie brakuje i dzielnie próbowała ją otworzyć :) Po raz kolejny okazało się, że tubki sprawdzają się pod każdym względem, zarówno wizualnym jak i smakowym. Nie mam obaw co do tego czy Marysia wybrudzi się podczas jedzenia, tubka jest poręczna, łatwo trzyma się w dłoniach małego dziecka. Jedyne zastrzeżenie jakie nasuwa mi się dotyczy pojemności ;) Za każdym razem widać było, że jedno opakowanie musu to dla Marysi za mało :) 
Wpis powstał w ramach kampanii Bobovita organizowanej przez trnd.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram