Lakiery hybrydowe Constance Carroll

03 marca

Lakierów hybrydowych używam od prawie dwóch lat, przyznam szczerze, że do tej pory byłam wierna jednej marce. Stwierdziłam jednak, że czas wypróbować lakiery innych marek dostępnych na rynku i takim sposobem trafiłam na markę Constance Carroll. Mimo, że paznokcie hybrydowe robię już dłuższy czas, sama nie wiem dlaczego do tej pory nie pojawiły się na moim blogu :) Obiecuje Wam, że teraz się to zmieni i co jakiś czas będę pokazywać Wam moje pomysły :)
Constance Carroll to jedna z najstarszych marek kosmetycznych na świecie, powstała bowiem w 1980 roku i posiada korzenie brytyjskie. Nawet w chwili obecnej większość produktów pochodzi właśnie z Wielkiej Brytanii dlatego też w produktach można odnaleźć symbole królewskie takie jak chociażby korona czy London skyline. Constance Carroll to nie tylko lakiery hybrydowe, ale również kosmetyki do makijażu: pudry, pomadki, błyszczyki czy cienie do powiek. Jeśli chodzi o kolory lakierów to asortyment jest tak duży, że miałam problem ze zdecydowaniem się na kilka z nich. Oczami wyobraźni tworzyłam połączenia kolorów i próbowałam dobrać je tak, aby pasowały do kilku stylizacji.
W moim pierwszym paznokciowym wpisie chciałabym pokazać Wam trzy kolory, które wykorzystałam do zrobienia paznokci. Jest to delikatny, pastelowy róż numer 30, szarość numer 236 oraz czerń numer 210. Do zestawu oczywiście dobrałam bazę oraz top. Podoba mi się, że buteleczki, w których znajduje się lakier są takiego samego koloru jak ich zawartość. Dzięki temu od razu mogę sobie wyobrazić jak będą wyglądały paznokcie.  
Konsystencja lakierów jest gęstsza od tych, które miałam do tego pory. Musiałam od początku nauczyć się ich rozprowadzania, co na początku sprawiało trochę kłopotów. Wiem, że do idealnego efektu jeszcze mi brakuję, jednak cieszę się, że w ogóle opanowałam robienie paznokci hybrydowych i w domowym zaciszu mogę w dowolnej chwili stworzyć na nich coś fajnego. Trwałość jest taka jakiej oczekiwałam. Kolor zmieniam średnio co dwa tygodnie, nie ze względu na to, że lakier odchodzi, ale dlatego, że paznokcie rosną mi bardzo szybko, a odrost wygląda po prostu źle. Lakiery Constance Carroll nie odpryskują się, ani nie odkleją. Kolor pozostaje intensywny przez cały czas. Przy jasnych odcieniach nakładam dwie warstwy, a przy ciemnych wystarczy nawet jedna :) 
Pracę lakierami Constance Carroll oceniam bardzo dobrze, najważniejsza kwestia, czyli trwałość jest na najwyższym poziomie. Należę do osób, które w domu wszystko robią bez rękawiczek, biorąc to pod uwagę ocena produktów nie mogła być inna :) Dodatkowy plus to bogactwo kolorów, mimo, że przy wyborze zajmuje mi więcej czasu podjęcie decyzji odnośnie odcieni, efekt końcowy zadowala mnie całkowicie :)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram