Bridesmaid Dress, czyli jak być modną druhną

13 marca

Przed Nami rozpoczęcie sezonu weselnego, wybór kreacji, fryzury oraz dodatków. Część z Nas będzie pełniło zaszczytną rolę - druhny. Chyba nie muszę wspominać ile przyjemności i tym samym obowiązków związanych jest z tą rolą. Dodatkowych emocji daje Nam wybór odpowiedniej sukni bądź sukienki, przecież zależy Nam na tym, aby wyglądać wyjątkowo, a jednocześnie nie przebić strojem Panny Młodej. Przeglądając Internet znalazłam kilka perełek, które możecie zobaczyć poniżej, a które pochodzą ze sklepu VaniaDress.

Sklep jest kopalnią kreacji na różne uroczystości. Jeśli wiemy, że będziemy uczestniczyć w weselu, balu czy wyjątkowym przyjęciu, a mamy problem z doborem odpowiedniej sukni z pewnością na stronie VaniaDress znajdziemy model, który przypadnie Nam do gustu. Strona jest również ciekawą inspiracją dla osób, które kompletnie nie mają pomysłu na to, co włożyć na szczególne wydarzenie lub po prostu nie znają się na obowiązujących trendach. 
Nie będę ukrywać, że szyfonowe sukienki chiffon bridesmaid dresses podobają mi się najbardziej i gdybym tylko miała okazję od razu taką kreację bym założyła. Odcień pudrowego różu, model z odkrytymi ramionami, długość do samej ziemi, a do tego luźne upięcie - moim zdaniem całość idealnie pasuje do druhny. Suknia nie jest zbyt krzykliwa, wręcz skromna, także Panna Młoda nie powinna czuć się zagrożona w kwestii wyboru sukni. Model, który wybrałam z pewnością jest wygodny, a do tego bardzo modny. 
Na wielu ślubach i weselach możemy spotkać dwie druhny. Pierwszą tzw. prawą rękę Panny Młodej oraz młodszą druhnę najczęściej towarzyszącą Młodej Parze przy zdjęciach. Dla nich również tworzone są wyjątkowe sukienki junior bridesmaid dresses, które sami przyznacie wyglądają oszałamiająco. W tym przypadku postawiłabym na krótszą wersję. Dzięki ciekawemu splotowi na dekolcie model sukienki prezentuje się naprawdę ciekawie. Myślę, że jeszcze ciekawiej sukienka prezentowałaby się, gdyby na ślubie Pannie Młodej towarzyszyło kilka druhen :)
Podczas ślubu i wesele nie należy zapominać o Mamie Panny Młodej, która całą uroczystość przeżywa nie mniej niż Jej córka. Obu Paniom zależy na tym, aby Mama wygląda elegancko, ale jednocześnie bardzo kobieco. Wśród sukienek mother of the bride wybrałam moim zdaniem najpiękniejszą, idealnie pasującą do osoby, która miałaby ją nosić. Uważam, że taka długość jest najlepsza dla Naszych Mam, sukienka wygląda na wygodną, a kolor jest jednocześnie dostojny i elegancki. Kobiecości nadaje koronka, którą większość Mam uwielbia. Narzutka widoczna na zdjęciu przyda się podczas uroczystości w kościele lub modnym w ostatnim czasie przyjęciu na świeżym powietrzu. 
Przeglądając wszystkie modele, aż żałuję, że nie mam okazji do założenia którejś z nich :) No cóż sezon weselny dopiero się zaczyna, więc nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki za młodzież z mojej rodziny, która być może już w tym roku stanie na ślubnym kobiercu. Dzięki takim stronom wracam wspomnieniami do mojego ślubu i wesela, przypominam sobie ile wrażeń towarzyszyło mi tamtego dnia. Tyle wzruszeń i emocji nie przeżyłam nigdy i chyba nie prędko przeżyję. Zrozumieją mnie osoby, które mają już to za sobą :)


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram