Marion Final Control - efekt prostych włosów

18 marca

Kilka tygodni temu mogliście przeczytać pierwszą recenzję dotyczącą kosmetyków marki Marion. Przeznaczone były do pielęgnacji twarzy i byłam z nich naprawdę zadowolona. Dziś przyszła pora na serię do stylizacji włosów prostych Final Control, która zawiera między innymi krem oraz płyn. Moje włosy zazwyczaj są proste, mają jednak jeden minus - lubią się puszyć. Zależało mi na tym, aby wygładzić je i jednocześnie uzyskać efekt fajnych, modnych włosów. 

Marion Final Control krem do stylizacji
Kosmetyk ułatwia stylizację i chroni włosy przed wysoką temperaturą suszarki i urządzeń do stylizacji. Zawiera PRO SMOOTH System, który tworzą regenerujący ekstrakt z nasion soi  i mikroemulsja stylizująca. Lekka formuła kremu nie skleja i nie obciąża kosmyków. Ekstrakt z nasion soi tworzy film ochronny i zmiękczający włosy. Mikroemulsja stylizująca zapewnia efekt długotrwale prostych włosów WŁOSY SĄ WYGŁADZONE I LŚNIĄCE !
Krem otrzymujemy w tubie o pojemności 150 ml. Wydobywanie kosmetyku jest proste i nie sprawia żadnych problemów. Zapach jest tak przyjemny, że aż się chce nakładać go na włosy. Konsystencja jest lekka i kremowa. Podoba mi się to, że krem nie obciąża włosów. Do tej pory często się to zdarzało, więc miałam obawy co do tej kwestii. Dzięki produktowi włosy lepiej się układają i są bardziej podatne na stylizacje. Dodatkowo włosy uzyskały blask jakiego do tej pory nie miały.  

Marion Final Control płyn do stylizacji
Płyn ma dokładnie takie samo działanie jak krem. Stosuję go po umyciu na jeszcze wilgotne włosy. Spryskuję nim pasma, a następnie stylizuję. Produkt znajduje się w buteleczce o pojemności 200 ml. Za pomocą spray'u spryskujemy włosy po całej długości. Kosmetyk jest bardzo wydajny, z pewnością starczy na dłuższy czas. Dzięki niemu włosy rozczesują się bardzo dobrze, nie są obciążone, a stylizacja ich to przyjemność.
Moje drugie spotkanie z marką Marion przebiegło pomyślnie. Dzięki produktom włosy są bardziej podatne na układanie i modelowanie. Stylizacja ich przebiega o wiele szybciej niż przed użyciem kosmetyków. Mam nadzieję, że dalsze stosowanie kremu oraz płynu będzie przynosiło takie same efekty. 

Problem z puszącymi się włosami mam rozwiązany, pozostał jeszcze jeden - trądzik. Zmagam się z nim od lat, kiedy byłam nastolatką moje problemy skórne były zdecydowanie większe, teraz cera poprawiła się, jednak nie na tyle, aby problem został całkowicie zlikwidowany. Postanowiłam rozejrzeć się za zabiegami, które pomogą mi w walce z trądzikiem. Salon kosmetyczny Healthy Beauty oferuje dwa zabiegi, które skutecznie usuwają różne formy trądziku, blizn czy przebarwień skóry. Ceny są bardzo atrakcyjne, więc warto skusić się na jeden z nich. Jestem zdania, że jeśli efekt ma Nas zadowolić warto skorzystać z oferty salonu. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram