Rowerowy początek wiosny z WD-40 Bike

31 marca

Kalendarzowy początek wiosny już za Nami i powoli pogoda za oknem pozwala na częstsze i dłuższe przebywanie na świeżym powietrzu, na wiosenne spacery, na rowerowe wycieczki czy inne aktywności, które lubimy. My coraz chętniej korzystamy z rowerowych przejażdżek, krótszych lub dłuższych, ale zawsze przyjemnych i zdrowych. Aby jednak z tego przyjemnego, aktywnego odpoczynku korzystać trzeba było przygotować do sezonu rowerowego również Nasz sprzęt. Napompować opony, zetrzeć kurz, nasmarować łańcuch czy sprawdzić poprawność działania przerzutek czy hamulców.
Jednym z moich pomocników w pracy z przygotowaniem roweru do jazdy jest WD-40 Bike - uniwersalny rowerowy smar do łańcuchów. Produkt w 250 ml pojemniku pod ciśnieniem pomoże Nam utrzymać działanie sprzętu bez zakłóceń. Jest kompatybilny z wszystkimi modelami rowerów i rowerów górskich niezależnie od warunków. Redukuje tarcie i zużycie, poprawia efektywność łańcucha. Formuła zawierająca PTFE wnika w ogniwa łańcucha pozostawiając ochronną warstwę smarującą. Preparat zapewnia całoroczną ochronę roweru. 
WD-40 Bike zalecany jest do konserwacji i ochrony łańcuchów, przerzutek, punktów obrotu, zębatek, kabli czy manetek. Główne zalety produktu to zapewnienie płynnej zmiany przerzutek, ochrona przed rdzą i zużyciem ruchomych elementów, zwiększenie wydajności łańcucha, poprawa ruchu łańcucha i wydłużenie jego żywotność oraz utrzymanie łańcucha w pełnej sprawności. Aby smar zadziałał prawidłowo należy wstrząsnąć go przed użyciem. Aplikujemy bezpośrednio na powierzchnię, która ma być nasmarowana, a następnie czekamy kilkanaście sekund do odparowania produktu.
Produkt ten jest idealny dla rowerzystów, którzy wyruszają w drogę bez względu na pogodę. Zastosowanie wysokiej jakości PTFE pozwala uzyskać optymalny poziom smarowania oraz redukuje zużycie. Produkt wnika głęboko między komponenty i tworzy wytrzymałą warstwę, która chroni wszystkie ruchome elementy przed korozją. WD-40 BIKE to nowa seria produktów, które pomagają utrzymać rower w doskonałym stanie przez cały rok. Powstały one w wyniku szerokich czynności badawczo-rozwojowych, we współpracy z ekspertami w dziedzinie jazdy rowerowej.
Marka WD-40 gwarantuje jakość i niezawodność. Regularne stosowanie produktów WD-40 BIKE pomoże wydłużyć żywotność Naszego roweru. Sam zastosowałem produkt tej wiosny po raz pierwszy, ale od razu odczułem różnicę w pracy łańcucha, zębatek, przerzutek czy manetek. Rower prowadzi się lżej i sam płynie po wyznaczonej trasie. Wszystkie ruchome elementy, na które zastosowałem smar WD-40 Bike działają bez zarzutu, ale mam wrażenie, że jest to działanie jakby ciut lżejsze niż w zeszłym roku, więc preparat działa, konserwuje i usprawnia, a każda rowerowa wycieczka przynosi teraz jeszcze więcej przyjemności. Mam nadzieję, że Wy równie chętnie korzystacie z roweru i już niedługo spotkamy się gdzieś na trasie. Do zobaczenia!

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram