TRESEMMÉ BIOTIN+ REPAIR 7 - szampon, odżywka oraz maska do włosów

27 lutego

Osoby, które śledzą blog od dawna wiedzą, że z marką TRESemme polubiłam się kilka lat temu podczas pobytu w Wielkiej Brytanii. Od prawie roku kosmetyki te dostępne są w Polsce co bardzo mnie cieszy, ponieważ są do kupienia od ręki. Dziś ponownie chciałam przypomnieć Wam serię Biotin+ Repair 7, ponieważ bardzo dobrze pielęgnuje moje włosy i sprawia, że są takie jak po wyjściu od fryzjera. 

Linia Biotin+ Repair 7 pomaga zniwelować aż 7 rodzajów najbardziej powszechnych rodzajów uszkodzeń włosów (suszenie, rozjaśnianie, szczotkowanie, prostowanie, farbowanie, zaplatanie oraz kręcenie). Mimo, że do tej pory uważałam, że część tych czynności nie ma negatywnego wpływu na moje włosy, dzieje się wręcz odwrotnie. Warto zadbać o nie poprzez odpowiednią pielęgnację. 

Kosmetyki wzbogacono o trzy składniki, które pomagają regenerować każdy włos od zewnątrz i od wewnątrz, zapewniając mu wspaniały wygląd. Składnikami tymi są: Biotyna (jest to jedna z witamin z grupy B, chroni włosy przed uszkodzeniami, poprawia kondycję wierzchnich warstw włosa), oryginalny Pro-Blond Complex (specjalnie stworzona mieszanka składników, wnikająca do wnętrza włosa i odbudowująca wiązania w jego wnętrzu) oraz Repair Actives (tworzy na powierzchni włosa ochronną warstwę poprawiająca wygląd włosów, dzięki czemu włosy są gładsze, bardziej miękkie, lśniące, odbudowane oraz silniej chronione przed uszkodzeniami).

Szampon do włosów Biotin+ Repair 7
Szampon otrzymujemy w opakowaniu o pojemności 400 ml. Jest ono zakończone zamknięciem typu "klik". Bardzo dużym atutem całej serii jest zapach. Otula moje włosy i pozostaje na nich, co zauważyli domownicy. Szampon przez to, że się dobrze pieni jest wydajny. Włosy po użyciu szamponu są bardzo dobrze oczyszczone i odświeżone. Kosmetyk nie wywołuje u mnie żadnych reakcji alergicznych. Dzięki niemu włosy nie plączą się, a ich rozczesanie nie sprawia problemów. 

Odżywka do włosów Biotin+ Repair 7
Odżywka dostępna jest w opakowaniu o takiej samej pojemności jak szampon, różni je jedynie szata graficzna. Konsystencja jest odrobinę gęstsza od szamponu. Po użyciu kosmetyku włosy są bardzo fajnie wygładzone, miękkie, ułożenie ich jest o wiele prostsze. Musimy uważać z ilością odżywki, jaką nakładamy na włosy. Jeśli użyjemy jej zbyt dużo może obciążyć Nasze włosy.  

Maska do włosów Biotin+ Repair 7
Przyznam szczerze, że dzięki tej masce przekonałam się do takich produktów. Wcześniej nie stosowałam ich na włosy, uważałam to za zbędne. Odkąd poznałam działanie produktu TRESemme jest w moim domu regularnie. Kosmetyk znajduje się w plastikowym słoiczku o pojemności 300 ml. Podobnie jak we wcześniejszych produktach tutaj również mamy do czynienia z pięknym zapachem. Maska bardzo dobrze wpływa na strukturę moich włosów. Wygładza je, sprawiając, że nie puszą się. 

Jak sami widzicie kosmetyki marki TRESemme są najlepszym przykładem na to, że jak coś się sprawdza i działa bardzo dobrze to chętnie sięgam po nie ponownie. Ostatnio jest bardzo głośno o kosmetykach, ponieważ marka jest oficjalnym sponsorem New York Fashion Week w kategorii pielęgnacji i stylizacji włosów. Już sam ten fakt powinien przekonać Was do tego, że są to kosmetyki naprawdę na wysokim poziomie, dbające o Nasze włosy najlepiej jak mogą.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram