NOU Bergamot - zapach dla zdecydowanych kobiet

04 lutego

Na co dzień lubię otaczać się zapachami świeżymi, dodającymi energii i przywołującymi lato. W takich nutach czuję się najlepiej. Można wręcz powiedzieć, że odpoczywam przy nich. Są jednak sytuacje kiedy sięgam po mocniejsze wody perfumowane. Wieczorne wyjście z Mężem czy spotkanie ze znajomymi to idealny moment na wybór zapachu NOU Bergamot. 
Właśnie wkraczasz do ogrodu NOU Bergamot. Spacer rozpoczyna się od zapachów cytryny, bergamoty i kardamonu, ale po chwili wyczujesz również świeżość przed chwilą zerwanych z gałązki zielonych liści. Zamarzy ci się filiżanka orzeźwiającego napoju i wtedy, nieoczekiwanie, pojawią się zapachy jaśminu, zielonej herbaty, irysa i lilii. Dreszcz emocji popchnie Cię tajemniczą alejką w głąb ogrodu. W jednym z najpiękniejszych zakamarków zielonego buszu odkryjesz drzewo cedrowe, wokół którego tańczą nuty piżma.
Nuty zapachowe:
- nuta głowy: cytryna, bergamota, kardamon, zielone liście,
- nuta serca: jaśmin, zielona herbata, irys, lilia,
- nuta bazy: drzewo cedrowe, piżmo.

Tak jak napisałam w tytule zapach ten kojarzy mi się z kobietą zdecydowaną i pewną siebie. Nuty są mocne i intensywne, dla niektórych kojarzące się z zapachem dla mężczyzn. Polubiłam tę wodę właśnie za połączenie cytrusów z piżmem i zielonymi liśćmi. Jeszcze kilka lat temu kompletnie nie zwróciłabym uwagi na ten zapach. Teraz, kiedy jestem po 30stce wydaje mi się odpowiedni dla mojej grupy wiekowej. Nie używam go jednak na co dzień, ale na wyjątkowe wyjścia. Nie muszę obawiać się, że szybko straci na intensywności, ponieważ dzięki mocniejszym nutom utrzymuje się na ubraniu czy skórze przez kilka godzin. Zapach możecie kupić w sieci sklepów Rossmann. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram