Gadżety reklamowe bezpieczne dla środowiska

26 lutego

W dzisiejszych czasach bardzo duży nacisk kładziemy na ekologię. Z trendem tym spotykamy się praktycznie wszędzie: w sklepach dostępne są torby papierowe, w domach segregujemy śmieci, zamieniamy samochód na transport publiczny, w energetyce stosujemy ekologiczne źródła energii. Również firmy dostosowują swoją działalność pod potrzeby rynku, często wymaga to dużego nakładu finansowego, są jednak sytuacje kiedy wystarczy odrobina chęci i za pomocą niewielkich kosztów marka zjedna sobie potencjalnego odbiorcę. W jaki sposób? Już Wam wyjaśniam.

Jestem pewna, że każdy z Was spotkał się z sytuacją, kiedy w galerii handlowej lub podczas spotkania w banku otrzymaliście gadżet reklamowy danej marki. Zazwyczaj są to długopisy, balony, notesy lub kubki. Kolorowe, cieszące oko, ale niestety bardzo często jest tak, że większość gadżetów jest zrobiona z plastiku. Zdaję sobie sprawę z tego, że do tej pory nie miało to zbyt dużego znaczenia, ale odkąd społeczeństwo ma większą świadomość ekologiczną, firmy dostosowują swoje produkty do Nas - klientów. Chcąc pozyskać ich jak najwięcej warto zainwestować w materiały, które ucieszą Nas nie tylko pod kątem wizualnym, ale przede wszystkim ze względu na tworzywo z jakiego zostały wykonane. Ekologiczne gadżety reklamowe otrzymałam już kilkukrotnie, osobiście bardziej mi się podobają, wolę przedmioty mniej pstrokate, ale jednocześnie mające coś w sobie. Poniżej możecie zobaczyć kilka z nich. 

Zacznę oczywiście od długopisu, który jest zdecydowanie najpopularniejszym gadżetem reklamowym. Tego typu produktów przynajmniej w moim przypadku nigdy dość, ponieważ dużo piszę (nie tylko na laptopie), więc zużywają się bardzo szybko. Długopis wykonany jest z drewna różanego oraz klonu. Jest automatyczny i bardzo wygodny w użyciu. Nie wyślizguje się z dłoni, a dzięki błyszczącym, chromowanym wstawkom wygląda bardzo ciekawie. Dostępny był w dwóch odcieniach beżu oraz burgundu. 

Jak długopis to oczywiście i notes, z bardzo fajnym korkowym motywem. Format A5 zawiera aż 96 kartek, więc z pewnością starczy na dłuższy czas. Zamykany jest na gumkę, nie musimy się martwić o to, że otworzy Nam się w torebce, dodatkowo posiada gumkę, za którą możemy przyczepić długopis. 
Gadżet, który widzicie otrzymała Madzia i Marysia, chyba nie muszę mówić, jaką przyjemność im to sprawiło. Obie bardzo lubią rysować, więc kolejne kredki są mile widziane w Naszym domu. Mimo tego, że opakowanie jest minimalistyczne, w środku znajdziemy dwa rodzaje kredek: 10 zwykłych oraz 9 kredek świecowych. Takie małe opakowania idealnie sprawdzają się podczas podróży. Madzia korzysta z kredek zwykłych, a Marysia z bardziej miękkich - świecowych. 
Ostatni przedmiot, który chciałam Wam pokazać to bambusowy zestaw piśmienniczy, który zawiera kilka elementów: bambusową linijkę, drewnianą temperówkę, gumkę, 2 ołówki, długopis z tekturową obudową i niebieskim wkładem. Całość zamknięta jest drewnianym, bambusowym opakowaniu. Zestaw jest niewielkich rozmiarów, więc zmieści się zarówno do małej torebki, jak i do podręcznego plecaka. 
Cieszę się, że firmy coraz częściej sięgają po ekologiczne materiały, które jak widzicie wyglądają bardzo fajnie, a dodatkowo są bezpieczne dla środowiska. Moimi faworytami są gadżety funkcjonalne, które mogą posłużyć mi przez jakiś czas, nie przepadam za typowymi kurzołapami, które po przyniesieniu do domu położę na półkę i nigdy ich nie użyję. A wy co sądzicie o ekologicznych gadżetach?


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram