WordPress - stwórz niesamowitą stronę www

12 lutego

Prowadzę blog od czterech lat, nawet sama nie wiem kiedy to zleciało. Zakładając swoją stronę nie spodziewałam się, że dziś będę w tym miejscu, w którym jestem. Stałe grono czytelników, długofalowe współprace z markami i w końcu robienie tego co naprawdę sprawia mi przyjemność to chyba najlepsze podsumowanie minionego czasu. To również dobry czas na zmianę platformy, z której publikuje swoje treści.

Do tej pory korzystałam z Bloggera, ale na własnej domenie. Oczywiście nie jest to zła opcja, ale wydaje mi się, że bardziej pasuje do początkujących twórców. Zdecydowałam się przejść na WordPress z kilku ważnych względów:

1. Biorąc pod uwagę potencjalnych reklamodawców, którzy zwracają uwagę na to skąd publikujemy wpisy WordPress wypada zdecydowanie bardziej profesjonalnie.

2. Sukces każdej strony w dużej mierze zależy od tego jak wygląda, a pod względem ilości szablonów WordPress przeważa nad Bloggerem. Dzięki większej liczbie szablonów możemy dopasować Naszą stronę do swoich potrzeb.

3. Jeśli zakładamy, że Nasz blog czy strona będzie przynosiła Nam dochód, dzięki możliwości podpięcia różnych sieci reklamowych czy też afiliacyjnych szybciej zrealizujemy Nasze plany.

4. Poruszanie się po WordPressie jest intuicyjne, szybkie i praktycznie bezproblemowe. Możemy edytować strukturę linków, mamy pełen dostęp do edycji kodu HTML.

5. I jak dla mnie najważniejsza kwestia to pełna kontrola nad SEO czyli pozycjonowaniem bloga lub pojedynczych postów. To bardzo duże udogodnienie dla twórców, ponieważ możemy kontrolować treści i dopasowywać je tak, aby były lepiej widoczne w sieci.
To tylko kilka elementów, dla których zdecydowałam się przejść na WordPress. Jeśli nie czujecie się na siłach, aby przejść na tę platformę mam dla Was propozycję, która z pewnością ułatwi Wam podjęcie decyzji. Co powiecie na kurs, który szczegółowo wyjaśni Wam to czym jest WordPress, wskaże Wam jego zalety i podpowie jak skutecznie stworzyć swoją stronę. Nie musicie wychodzić z domu, kurs możecie przejść o dowolnej godzinie, wtedy kiedy macie czas. Platforma Udemy umożliwia Nam ukończenie kursu, zdobycie cennej wiedzy i otrzymanie certyfikatu po jego zakończeniu. 
Kurs WordPress dla nieprogramistów to baza wiedzy potrzebnej do stworzenia strony spełniającej Nasz oczekiwania. Wykłady przedstawiane są w formie filmów, jest to wygodna opcja, ponieważ w każdej chwili możemy zatrzymać film i powrócić w dogodnym dla Nas momencie. Całość trwa prawie 5,5 godziny, ale spokojnie nie martwcie się, że będziecie musieli spędzić tyle czasu przed ekranem. Możecie zrobić sobie przerwę w każdym momencie i powrócić do kursu. Wiedza przekazywana podczas lekcji jest naprawdę przydatna, krok po kroku przechodzimy przez kolejne etapy tworzenia i rozbudowywania strony. Bardzo dużym plusem jest to, że kurs wykupujemy dożywotnio, a więc nawet za kilka miesięcy możemy do niego powrócić i pozyskać wiedzę na dany temat. 

Mam dla Was niespodziankę :) Jeśli jesteście zainteresowani zrobieniem kursu na platformie Udemy mam dla Was zniżkę dostępną pod tym linkiem, która upoważnia Was do zakupu wybranych kursów w promocyjnej cenie 34,99 zł! Naprawdę warto skorzystać szczególnie, że strona oferuje mnóstwo kursów w kilkunastu dziedzinach :) 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram