Pablo Color - pomadki i błyszczyki

06 lutego

Pablo Color to marka, która powstała dość niedawno, bo w 2012 roku. Kosmetyki są dostępne praktycznie wszędzie i do tego są w niskich cenach. Wśród produktów możemy znaleźć pomadki, błyszczyki, tusze, cienie do oczu, pudry, brązery czy lakiery do paznokci. Każda z Nas z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dziś chciałabym się skupić na dwóch produktach: pomadce oraz błyszczyku do ust. 

Pablo Color - pomadka do ust
Pomadka kolorowa w sztyfcie Pablo Color zawiera witaminę A+E+C oraz filtr UV, nadaje ustom długotrwały kolor i połysk. Propolisowa formuła chroni delikatną skórę warg przed popękaniem i wysuszeniem, nie powoduje uczucia nadmiernej tłustości, zapewnia ekstremalne nawilżanie. 
Produkt znajduje się w klasycznym, złoto-czarnym opakowaniu. Zamknięcie pomadki mogłoby być wykonane z mocniejszego plastiku. Jeśli chodzi o kolory, które widzicie na zdjęciu pierwszy z nich to odcień wiśniowy, natomiast drugi to jasny brąz. Mimo tego, że pomadki oglądałam bardzo dokładnie kilka razy, nie mogłam znaleźć numerów odcieni. Trwałość kosmetyków nie należy do najlepszych. Po około 2 godzinach usta wymagają poprawki, więc będą się sprawdzać na krótkie wyjścia. Na ustach prezentują się dobrze, jednak po kontakcie np. z kubkiem pozostawiają ślad. Na pewno plusem jest to, że bardzo dobrze nawilżają usta. Używam ich sporadycznie, tak jak napisałam wcześniej przeważnie na krótkie wyjścia z domu. 
Pablo Color - błyszczyk do ust
Błyszczyk z witaminą A+ E+C posiada niepowtarzalną formułę o wysokim połysku. Zawiera leczniczy propolis, a dzięki zastosowanemu filtrowi UV doskonale chroni usta przed niekorzystnymi czynnikami. Błyszczyk o umiarkowanej konsystencji z optymalną pigmentacją tworzy piękny efekt na ustach.
Podobnie jak w przypadku pomadki tutaj również nie mogłam znaleźć numerku oznaczającego odcień. Przyznam szczerze, że kiedy pierwszy raz je zobaczyłam przeraziłam się tym, jak będą wyglądać na ustach. Kiedy otworzyłam je lekko się zdziwiłam, ponieważ są praktycznie niewidoczne. Szkoda, ponieważ dobrze nawilżają usta, nie sklejają ich i mają bardzo ładny zapach. Brakuje mi lepszej pigmentacji, wówczas prezentowałyby się na ustach zdecydowanie lepiej. Myślę, że dobrze się sprawdzą w połączeniu z matową pomadką. 

Jak widzicie kosmetyki Pablo Color mają zarówno plusy jak i minusy. Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moje zdanie :) Nie skreślam ich, wręcz przeciwnie używam kosmetyków w takich sytuacjach, w których sprawdzą się najlepiej. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram