Modnie i wygodnie, czyli zimowa stylizacja z butami Stili

06 stycznia

Narzekałam, że zima od Nas odeszła, a tymczasem za oknem mamy prawdziwie śnieżny krajobraz. Zdecydowanie bardziej wolę pogodę z lekkim mrozem, skrzypiącym pod butami śniegiem, ośnieżonymi drzewami i przebijającym się przed chmury słońcem. Mimo, że obecnie walczę z przeziębieniem, które trzyma mnie od dłuższego czasu zdecydowałam się na krótki spacer, by choć przez chwilę nacieszyć się zimową aurą. Nauczona zmieniającą się pogodą z ubiegłych lat, nie mogłam nie skorzystać z faktu, że na Podlasiu napadało naprawdę dużo białego puchu. 
Spacer po lesie wymaga odpowiedniego przygotowania. Ciepła, puchowa kurtka, obowiązkowo czapka i bielizna termoaktywna to must have zimowych spacerów. W tym roku oprócz wyżej wymienionych rzeczy postawiłam również na modne w tym sezonie traperki - timberki. Pierwszy raz wpadły mi w oko w wersji dziecięcej, kiedy to kupowałam zimowe obuwie dla Magdy. Spodobały mi się do tego stopnia, że musiałam je mieć :) 
Bardzo duży wybór tego modelu obuwia znalazłam na Stili.pl w dziale Timberki. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się tak dużego wyboru kolorów i modeli. Wybrałam ocieplane traperki Timberki Less, które na zdjęciu wydają się być bardzo ciężkie i masywne. W rzeczywistości są lekkie i zgrabne. Dzięki temu, że w środku znajdziemy futerko buty są bardzo ciepłe i miłe w dotyku. Chodząc po śniegu czułam się tak jakbym miała na nogach trampki. Trapery są bardzo wygodne i zdecydowanie najlepsze na długie spacery. 
Pamiętam, że w tamtym roku na tego typu aktywność zakładałam kozaki. Po kilkunastu minutach stopy były zziębnięte, a ja chciałam jak najszybciej wracać do domu. Dziś mam porównanie i wiem, że warto zimową porą mieć co najmniej dwa modele obuwia: eleganckie kozaki, które pasują na wieczorne wyjścia i mega wygodne traperki, dzięki którym możemy spędzać na dworze tyle czasu ile tylko zechcemy, bez obawy o to, że Nasze stopy zmarzną. 
Mam nadzieję, że taka pogoda utrzyma się dłuższy czas i jak tylko wyzdrowieję, będziemy mogli wybrać się całą rodziną na kolejną wycieczkę do lasu :) 

Buty: Stili
Kurtka: H&M
Spodnie: H&M
Czapka: Gamiss
Szalik: Burberry

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram