5 pomysłów na prezent z okazji pierwszych urodzin dziecka

15 stycznia

Pierwsze urodziny to bardzo ważne wydarzenie w rodzinie. Co prawda Nasze maleństwo będzie niewiele pamiętało z tego dnia, ale warto sprawić, aby ten dzień był niezapomniany dla najbliższych. Spersonalizowane dekoracje, motyw przewodni imprezy, który coraz częściej odgrywa ważną rolę podczas przyjęcia oraz wyjątkowy tort to tylko część elementów, które sprawią, że uroczystość pierwszych urodzin będzie pamiętana bardzo długo. 

Oczywiście oprócz całej otoczki związanej z urodzinami ważną kwestię stanowi prezent na roczek. My jako goście mamy kilka możliwości wyboru odpowiedniej rzeczy dla małego solenizanta. Możemy kupić przedmiot praktyczny, który zostanie wykorzystany przez rodziców, np. zestaw naczyń z melaminy. Innym pomysłem są zabawki, ale warto w tej kwestii poradzić się rodziców malucha, aby nie kupić czegoś co dziecko już ma. Jeszcze inną opcją są pamiątki, moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, ponieważ tego typu przedmioty zostają na lata. Poniżej przedstawiam Wam moje typy jeśli chodzi o prezent z okazji pierwszych urodzin. 

Album na zdjęcia
Wiem z własnego doświadczenia, że tego typu przedmioty sprawdzają się bardzo dobrze. Systematycznie wywołujemy zdjęcia dziewczynek i uzupełniamy ich kolekcje. Album widoczny na zdjęciu ma wymiary 33x30 cm. Szata graficzna jest prosta, ale niezwykle elegancka. Bardzo lubię kiedy tego typu produkty są minimalistyczne. Charakteryzuje go 30 dwustronnych, białych kart, na których zmieszczą się zdjęcia w maksymalnym rozmiarze 20x30 cm. Oprawa jest twarda otulona gładką, białą ekoskórą, dzięki czemu album nie zniszczy się w ciągu kilku miesięcy. Zdecydowanie największą zaletą albumu jest możliwość stworzenia spersonalizowanego graweru na okładce.

Poduszka
Poduszka będzie bardzo dobrym uzupełnieniem dziecięcego pokoiku. Stworzona z najwyższej jakości materiału, antyalergiczna o wymiarach 45x45 cm. Na poduszce możemy umieścić wymyślony przez Nas tekst lub dedykację, dzięki czemu produkt będzie wyglądał wyjątkowo i nowocześnie. Może pełnić funkcję zarówno dekoracyjną jak i służyć do spania. Jest miła w dotyku i spokojnie możemy ją prać w pralce. 

Obrazek z dedykacją
Wyjątkowa pamiątka, która zostanie stworzona z miłości, ustawiona na półce w dziecięcym pokoiku będzie przypominała o bliskich dziecku osobach. Dzięki dedykacji, którą możemy dodać z tyłu obrazka wygląda jeszcze lepiej. Produkt wykonany jest z najwyższej próby srebra 925 oraz materiału pokrytego warstwą ochronnego lakieru. Na obrazku widzimy Anioła Stróża strzegącego bezpieczeństwa dziecka. Charakterystycznym elementem jest ramka zdjęcia wykonana z drewna. Wymiary płaskorzeźby to 12x12 cm, może stać na półce, ale została przystosowana również do powieszenia na ścianie.  

Złota bransoletka
Co prawda propozycja skierowana jest raczej na prezent dla dziewczynki, ale prezentuje się tak elegancko, że nie mogło jej zabraknąć z zestawieniu. Wykonana z ośmiokaratowego złota (próba wybita bezpośrednio na produkcie) z umieszczoną po środku łańcuszka tabliczką, na której możemy stworzyć osobisty grawer. Nawet jeśli solenizantka nie założy bransoletki w wieku dziecięcym, dzięki dodatkowym, powiększonym ogniwom możemy ją regulować w późniejszych latach. 

Kolczyki
Kolczyki wykonane ze srebra próby 925 pokryte złoceniem z fajnym dziewczęcym motywem. Produkt otrzymujemy w ozdobnym, eleganckim pudełku w środku, którego widnieje grawer Naszego autorstwa. Mogą stworzyć duet z bransoletką przestawioną powyżej, ale równie dobrze prezentują się same. 

A Wam, która z moich propozycji najbardziej przypadła do gustu?  

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram