Gdzie najlepiej zaopatrywać sklep z artykułami dziecięcymi?

02 stycznia

Wraz z końcem roku moja bliska koleżanka postanowiła otworzyć sklep z artykułami dziecięcymi, w którym można by było kupić odzież i artykuły dziecięce z postaciami znanych kreskówek. W związku z tym, że w jej okolicy nie ma tego typu sklepu, obie stwierdziłyśmy, że jest to świetny pomysł. Nie znam dziecka, które nie cieszyłoby się na myśl o czapce z bohaterem Psiego Patrolu czy sukience z Księżniczkami. Pomysł już miałyśmy pozostała tylko kwestia tego na co postawić, aby odnieść sukces. 
Jako kobieta bardzo dużą uwagę zwracam na wnętrze. Ważne jest, aby klient czuł się w nim dobrze, no i oczywiście ponownie do Nas wrócił. Rozmawiając o różnych stylach, postawiłyśmy na nowoczesność, białe ściany z elementami szarości i delikatnego różu na meblach. Myślę, że klienci będą czuli się swobodnie, a spokojne kolory uprzyjemnią zakupy. Jeśli tego typu odcienie znudzą się, łatwo będzie można zmienić kolor ścian. 

W sklepie nie może również zabraknąć dodatków. W związku z tym, że całość utrzymana będzie w pastelowych odcieniach, wśród dodatków znajdą się kule świetlne, drewniane napisy, plakaty przedstawiające maluchy oraz kwiaty. W tej kwestii nie miałyśmy żadnego problemu :) Obie uwielbiamy storczyki i to właśnie one będą zdobić wnętrze sklepu.
Skoro mamy już wystrój pozostaje Nam najważniejsza kwestia - asortyment. Spędziłyśmy mnóstwo czasu rozmyślając nad tym, gdzie zaopatrywać sklep. Na rynku istnieje bardzo dużo miejsc, gdzie można kupić dużą ilość produktów, niestety nie zawsze się to opłaca dla strony kupującej. Na szczęście przeglądając Internet trafiłyśmy na hurtownię Textieltrade, która od razu zwróciła Naszą uwagę. Nie dość, że asortyment jaki oferuje całkowicie pasował do koncepcji przyszłego sklepu, to dodatkowym plusem były niskie ceny i szybkość realizacji zamówienia. Mimo, że hurtownia znajduje się w Holandii cała korespondencja oraz proces zamówienia odbywa się w języku polskim. Tak więc decyzją znajomej postanowiłyśmy zamówić na próbę kilka rzeczy. 
Jedno jest pewne zamówienie zostało błyskawicznie zrealizowane i już po kilku dniach było u Nas :) Chciałyśmy sprawdzić jakość zarówno ubrań, jak i dodatków, a ta trzeba przyznać jest naprawdę dobra. Jako Mamy wiemy jakie ubrania najlepiej kupować dla Naszych maluchów. Rzeczy, które zamówiłyśmy były bardzo dobre gatunkowo, bez wystających nitek czy przebarwień. Jak widzicie na zdjęciach postacie z bajek przedstawione są identycznie jak na ekranie. Trolle, My Little Pony, Psi Patrol przyciągają wzrok dzieci, co zostało sprawdzone na Madzi i Marysi. Już teraz wiem, że wszystko muszę kupować razy dwa, aby uniknąć niepotrzebnych kłótni ;) W asortymencie hurtowni jest cała masa artykułów z postaciami z bajek na licencji Disney'a.
To co jest najważniejsze dla kupującego to to, że wszystkie produkty kupione w hurtowni Textieltrade są gotowe do dalszej odsprzedaży. Nie ma potrzeby wykupowania koncesji na sprzedaż produktów. Wszystkie licencje są opłacone i produkty są gotowe do dalszej odsprzedaży na całym świecie. Wśród produktów, które zainteresowały znajomą były oczywiście ubrania, a także akcesoria takie jak czapki, rękawiczki. Oprócz tego zdecydowała się zamówić pościele, maskotki oraz plecaki i torby.  
Mam nadzieję, że te trzy wspomniane elementy przyniosą sukces i sklep będzie się rozwijał. Po zapoznaniu się z asortymentem jaki zamówiłyśmy na próbę, znajoma zdecydowała się na hurtownie Textieltrade. Głęboko wierzę, że ich wspólna współpraca będzie przebiegała pomyślnie i długofalowo :) A ja już nie mogę się doczekać kiedy zrobię pierwsze zakupy w sklepie "Moja bajka" :)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram