Surf Hawaiian Dream - hawajski zapach w Twojej szafie

30 sierpnia

Lato rządzi się swoimi prawami. Nie dość ze pogoda nas rozpieszcza, słonce opala Nasze ciała, to dodatkowo wyjeżdżamy z domu częściej niż zwykle. W tym roku urlop spędziliśmy za granica, chyba nie musze Wam mówić ile ubrań trzeba zabrać na prawie dwutygodniowy wyjazd. I o ile same wyjazdy bardzo lubię, tak nie znoszę wręcz pakowania się i rozpakowywania. To pierwsze związane jest z obawą o to czy, aby na pewno zabrałam wszystko, a to drugie z myślą o praniu. Tak właśnie o praniu, segregacji na pranie białe i kolorowe, czarne, delikatne. I właśnie z myślą o tym powstał nowy hawajski sposób na czyste i pachnące pranie.

Koniec z zastanawianiem sie w sklepie co wybrac do prania, koniec z szafka pełną środków do ubrań białych i kolorowych, koniec z pomyłkami – marka Surf stworzyła linie produktów, które spokojnie możemy stosować zarówno do białych jak i kolorowych ubrań. Proszek, kapsułki i żel nie tylko zapewniają nieskazitelna czystość pranym tkaninom, ale również otula je niezwykłym, tropikalnym zapachem, który zapewnia im długotrwałą świeżość. 

Żel piorący Surf Hawaiian Dream
Zel to produkt, który również sluzy do prania białych i kolorowych tkanin. Zapewnia im świeżość i wyjątkowy zapach owoców. Aby aromatyczne nuty jak najdłużej utrzymywały się na tkaninach, ulotny zapach zamknięto w specjalnych mikrokapsułkach. Mikrokapsułki te pękają i uwalniają zapach w trakcie pocierania tkaniny podczas prania. Żel do prania jest przy tym wydajniejszy od dostępnych na rynku płynów do prania -do pralki wystarczy bowiem wlać tylko jedna nakrętkę. Jest to możliwe, ponieważ żel jest bardziej skoncentrowany i dlatego 1 litr żelu wystarczy aż na 20 prań, a 3 litry żelu aż na 60 prań.

Pojemność i rekomendowana cena promocyjna;
- 1 litr - 20 prań - 14,69zl
- 2 litry - 40 prań - 20,99zl
- 3 litry – 60 prań - 29,29zl

Musze przyznać się Wam do jednego, żelu nie używałam praktycznie nigdy. Nie miałam zaufania do tego typu produktów. Bałam się, ze ubrania nie będą wystarczająco wyprane. Obawy są uzasadnione, ponieważ jakiś czas temu zawiodłam się na żelu znanej marki. Ale stwierdziłam, ze przecież nic nie tracę i postanowiłam spróbować żelu Surf. Tak jak obiecuje producent jedna nakrętka wystarcza na wypranie jednego wsadu pralki. Ubrania, które poddałam testowi wyprały się bardzo dobrze, a moje zaufanie do żeli do prania powoli, ale jednak wraca :)
Proszek do prania Surf Hawaiian Dream
To produkt uniwersalny, który można stosować zarówno do białych, jak I kolorowych ubrań. Zapewnia im idealna czystość I sprawia, ze są miękkie w dotyku. Dodatkowo proszek do prania Surf Hawaiian Dream pozostawia przyjemny, owocowy zapach, ktory dlugo utrzymuje sie na tkaninach. Proszek jest bardzo wydajny w użyciu.

Pojemnosc i rekomendowana cena promocyjna:
- 1,3kg – 20 pran – 12,99zl
- 2,6kg – 40 pran – 18,99zl
- 3,9kg – 60 pran – 23,99zl
- 4,55kg – 70 pran – 28,29 zl

Proszek do prania to produkt, którego używam najczęściej jeśli chodzi o pranie ubrań. Mam pewność, ze ubrania są czyste, plamy są doprane, a zapach również jest taki jaki powinien być. Tym sposobem bez obaw zaczęłam używać proszku Surf. Nawet ubrania noszone przez dziewczynki, które domyślacie się jak mogą wyglądać, po praniu są czyste. Zapach mówi sam za siebie, po otwarciu szafy czuje ssie tak jakbym była w tropikalnym miejscu. To co dodatkowo mi się podoba to to, ze zapach pozostaje na ubraniach na naprawdę bardzo długo. 
Kapsułki do prania Surf Hawaiian Dream
Polki cenią sobie wygodę i nowoczesne rozwiązanie. Dlatego tak bardzo polubiły kapsułki do prania. Do tych praktycznych w użyciu produktów dołączają teraz kapsułki Surf Hawaiian Dream. Idealnie nadają się do prana białych i kolorowych ubrań. Wystarczy włożyć jedna kapsułkę do pralki, aby ubrania zachwycały świeżością i owocowym zapachem, który długo utrzymuje się na tkaninach.

Pojemność i rekomendowana cena promocyjna;
- 14 prań – 14,9zl
- 30 prań -20,99zl
- 42 prania – 29,29zl

Podobnie jak w przypadku żelu nie do końca ufałam kapsułkom. Bałam się, ze albo się nie rozpuszcza, albo pozostawia smugi na ubraniach. Nie jest tak jak przewidywałam, nawet podczas prania w 40 stopniach produkt rozpuszcza się całkowicie, a zapach pozostaje na ubraniach na długo. Jedna kapsułka w zupełności wystarcza na pranie pełnej pralki, w moim przypadku jest to 5kg. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram