Regital - suplement diety wspomagający Nasze włosy, skórę oraz paznokcie

22 sierpnia

Jako kobieta dbam o to, aby moje włosy i paznokcie były zawsze w nienagannym stanie. W końcu to wizytówka każdej z Nas szczególnie latem. Jeśli chodzi o skórę ciężko jest zapanować nad nią. A to upały dają znać o sobie, a to dopadają Nas "te" dni i każda część Naszego ciała łącznie ze skórą żyje własnym życiem. Mimo wszystko staramy się i robimy wszystko co w Naszej mocy, aby być naj pod każdym względem. 
Na pomoc Nam kobietom przyszła marka Regital tworząc suplement diety na włosy, skórę i paznokcie. To bogata 33 składnikowa formuła, która pomoże zachować zdrową skórę (dzięki zawartości witamin: C, B2, A, biotyny oraz mikroelementów: jodu i cynku), lśniące włosy (dzięki zawartości: skrzypu polnego, cynku, selenu oraz biotyny) oraz twarde paznokcie (dzięki zawartości: cynku i selenu). 

Oprócz wyżej wymienionych składników w produkcie znajdziemy również: wapń, fosfor, żelatynę, skrzyp polny, magnez, cholinę, witaminę C, L-metioninę, L-cysteinę, otręby owsiane, Inozytol, kwas rybonukleinowy, niacynę, bioflawonoidy, szparag lekarski, kwas pantotenowy, rutynę, witaminę E, cynk, żelazo, mangan, biotynę, kwas foliowy, jod, selen. 
Suplement diety otrzymujemy w bardzo kobiecym opakowaniu, czarnym z dodatkiem różowych kwiatków. Jako kobieta zwracam uwagę na aspekt wizualny, a ten w tym przypadku jest bardzo trafiony. W opakowaniu znajdziemy 60 tabletek, dość sporych. Nie są to typowe kapsułki, lecz tradycyjne białe tabletki. Obawiałam się tego, czy będę w stanie je swobodnie połykać, muszę Was uspokoić łyka się je całkiem dobrze :) Producent zaleca stosowanie dwóch tabletek dziennie, nie przekraczając zalecanej dawki. 
Po skończeniu jednego opakowania mogę stwierdzić, że suplement dobrze wpłynął na moje paznokcie, na których od prawie roku noszę hybrydy. Były osłabione i w niektórych częściach rozdwajały się. Teraz widzę, że są mocniejsze, a problem rozdwajania praktycznie zniknął. Jeśli chodzi o skórę to ciężko jest mi stwierdzić jak produkt na nią wpłynął, ponieważ obecnie mamy bardzo ciepłe lato i moja skóra z suchej stała się skórą mieszaną. To co jeszcze zauważyłam to włosów wypada mi jakby mniej, co bardzo mnie cieszy, ponieważ po ciąży wciąż miałam z nimi problem. Podoba mi się, że po miesięcznej kuracji widać pierwsze efekty, w związku z czym chętnie sięgnę po kolejne opakowanie. Stosowanie go wypadnie akurat na okres jesienny i być może wówczas zauważę efekty związane ze skórą :) Jeżeli jesteście zainteresowani suplementem diety Regital jest on dostępny na stronie diagnosis.pl.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram