BELL HYPOALLERGENIC - METALIC LIQUID LIPS (pomadki) i METALIC LIP PENCIL (konturówki)

11 sierpnia

W dzisiejszym wpisie chciałabym pokazać Wam dwa produkty marki Bell Hypoallergenic w różnych odcieniach: hypoalergiczną pomadkę oraz konturówkę do ust. Oba produkty zostały stworzone dzięki współpracy z Marceliną Zawadzką, która każdy z odcieni produktów nazwała miejscem bliskim jej sercu. Mamy tu Kair, Ateny, Casablancę oraz Nowy Jork. Podobnie jest w przypadku konturówek, każdy z odcieni możemy dobrać idealnie do koloru pomadki, ponieważ noszą taką samą nazwę. Produkty te dostępne są wyłącznie w sieci Hebe. 

Oto co o każdym z miejsc mówi Ambasadorka marki Bell

1. KAIR
"Odcień ciepły jak egipskie słońce i tradycyjny makijaż w tym regionie, ale to może być tez kolor zaczerpnięty z  palety niezwykle barwnych straganów, na które można natknąć się na każdym kroku. Fantastycznie kontrastuje z błękitem wody,  która w Egipcie jest po prostu wspaniała. Spędziłam w niej – a właściwie pod wodą  – tydzień, zrobiłam licencję nurka i mogę teraz nurkować w każdym miejscu na świecie. Już rozglądam się za kolejnym, które zachęca do nurkowania i inspiruje do tworzenia kolekcji."
2. ATENY
"Gdy byłam modelką, mieszkałam w stolicy Grecji przez miesiąc. Sporo wtedy zobaczyłam, ale  uważam, że jeszcze niejedno tam odkryję. W moim odczuciu to miasto,  warto odkrywać na własną rękę. Wystarczy zejść z utartych szlaków, a  Ateny od razu pokazują różne oblicza. Są intrygujące, chciałam, aby ten pomarańczowo-różowy odcień pomadki też taki był."
3. CASABLANCA
"Miasto znane głównie z jednej z najpiękniejszych historii o miłości. Odcień pomadki jest więc delikatny i romantyczny. Ten kolor pięknie komponuje się z mocnym makijażem oczu, popularnym wśród kobiet z tego regionu Maroka. Inspirujące połączenie!"
4. NOWY JORK
"Miasto, które nigdy nie śpi chciałabym zwiedzić nocą, by odkryć jak najwięcej jego tajemnic! Na taką wyprawę perfekcyjny będzie mroczny, głęboki odcień pomadki i długi płaszcz w stylu Carrie Bradshaw. "
Co do pomadek METALIC LIQUID LIPS mogę śmiało powiedzieć, że mają odcienie pasujące do każdej okazji. Ich pigmentacja sprawia, że po nałożeniu jednej warstwy otrzymujemy fajny, delikatny efekt. Nakładając warstwę drugą otrzymany efekt mocniejszy, pasujący na wieczorne wyjście. To co zwróciło moją uwagę to fakt, że trzymają się na ustach naprawdę długo :) Po zastygnięciu dają efekt wygładzonych ust, nie zbierają się w kącikach. Każdy z odcieni przetestowałam w innych warunkach i o każdym z nich mam podobne zdanie. Jeśli szukacie pomadki matowej, która zostaje na ustach na długo i daje fajny, letni efekt to ta kolekcja jest właśnie dla Was. 
Konturówek do tej pory używałam sporadycznie. Myślę, że było to spowodowane tym, że nigdy nie miałam takiego samego odcienia konturówki i pomadki. W tym przypadku takie samo nazewnictwo jest ogromnym plusem. Odcienie obu produktów są identyczne. Konturówki METALIC LIP PENCIL bardzo łatwo rozprowadzają się na ustach. Używanie ich jest łatwe, dzięki dobrej konsystencji produktu. Jaśniejsze kolory dają delikatniejszy efekt, przez co musimy użyć konturówki dwukrotnie, natomiast odcienie ciemniejsze wymagają jednego konturu. 
Z obu produktów jestem bardzo zadowolona, odcienie są różnorodne, pasujące zarówno na co dzień jak i na wieczorowe wyjście. Możemy malować się z nimi bez obaw, że po kilku minutach Nasz makijaż będzie nadawał się do poprawki. Ceny zarówno pomadek jak i konturówek są atrakcyjne i wahają się w granicach 18 zł. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram