Rexona Compressed - Nowość w walce z potem

28 sierpnia

Osoby śledzące mojego bloga zapewne zauważyły, ze od pewnego czasu jestem wierna marce Rexona. Dezodoranty spisują się dobrze i oboje z Pawłem jesteśmy z nich zadowoleni. Pakując się na urlop to co przeszkadzało mi w umieszczeniu kosmetyków w kosmetyczce to to, ze antyperspiranty są takie duże. I gdybym tylko wówczas znała nowości Rexony, problem miałabym z głowy. 

Nowe skompresowane antyperspiranty Rexona to te same produkty w mniejszych pojemnościach. Sama byłam zdziwiona w jaki sposób antyperspirant o pojemności 75ml może zastąpić ten o pojemności dwukrotnie większej, czyli 150ml. Dzieje się tak, dzięki nowej technologii kompresji, która gwarantuje, że antyperspirant Compressed 75 ml będzie działać tak długo i równie dobrze jak antyperspirant w standardowej puszce 150 ml. Używam go tak samo, jak klasycznego antyperspirantu w aerozolu, nie zauważyłam różnicy. Dodatkowo puszka 75 ml to 50% mniejsza zawartość gazów wytłaczających i 20% mniej zużytego aluminium w porównaniu do puszki 150 ml, co oznacza mniej odpadów w środowisku. Plusem jest również to, ze wszystkie aerozole można poddać recyklingowi. 

Antyperspiranty Rexona to przede wszystkim:
- świeżość i długotrwały zapach dzięki technologii Motionsense™ – im więcej się ruszasz, tym bardziej Cię chroni.
- ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin.
- zapach otulający świeżością i ochrona przed wilgocią pozwalają czuć się pewnie przez cały dzień.
- wygodne i poręczne opakowanie 75 ml powstało w oparciu o nowoczesną technologię kompresji. Wystarcza na tyle samo aplikacji co standardowa puszka 150 ml.

Rexona Compressed MotionSense Cotton Dry
Jest to wersja damska skompresowanego antyperspirantu. Pachnie świeżo, delikatnie kwiatowo, lubię takie zapachy, nie są zbyt chemiczne, ani mocne. Mała wersja kosmetyku jest dla mnie idealna. Mogę ja zabrać do torebki i nie martwic się, ze będzie mi wypadać przy każdym sięgnięciu do torebki. Antyperspirant daje uczucie świeżości, co jest dla mnie bardzo ważne, szczególnie podczas upalnych dni. 
Rexona Compressed MotionSense Cobalt Dry
Wersja męska sprawdzona przez Pawła, przypadła mu gustu. Zapach jest typowo męski, nie należy do tych najcięższych. Idealnie sprawdza się na co dzien. Wersja skompresowana tak przypadła do gustu Pawłowi, ze kupił kolejne opakowanie, które pojechało z nim na poligon wojskowy. Zajmuje zdecydowanie mniej miejsca, co jest ważne w przypadku takich wyjazdów. 
Oba produkty sprawdziły się u Nas bardzo dobrze. Cieszę się, ze pojawiły się na rynku kosmetyki, które są tak samo wydajne, co większa wersja, a zajmują zdecydowanie mniej miejsca. Dajcie znać czy znacie nowości od Rexona i czy Wam również przypadły do gustu. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram