Powrót do szkoły - jak kupować i nie zbankrutować?

21 sierpnia

Przed Nami rodzicami trudny czas powrotów Naszych dzieci do szkoły czy przedszkola. Na samą myśl o wyjeździe do galerii po najpotrzebniejsze rzeczy robi mi się słabo. Oczami wyobraźni widzę tłumy wybierające zeszyty czy kredki lub farbki. O kolejkach do kas już nie będę wspominała, bo tam jest jeszcze gorzej ;) Szkolna wyprawka to nie lada wyzwanie zarówno dla rodziców jak i dzieci, ponieważ wybór artykułów szkolnych jest naprawdę duży :) Dlatego w tym roku postanowiłam kupić wszystko przez Internet i UWAGA! odzyskać część pieniążków za zrobione zakupy :) Jak? Już Wam piszę. 

Zakupy w sieci są coraz bardziej popularne i wygodne. Nie musimy ruszać się z domu, siadamy spokojnie z kawką przed komputerem i klikamy :) Bez tłumów, bez kolejek, bez konieczności organizowania czasu dzieciom na sali sprzedaży. Mało tego zakupy możemy zrobić o każdej porze dnia i nocy, nawet w niedziele wolne od handlu. Zakupy zakupami, a co powiecie na sytuację, kiedy część pieniędzy wróci na Wasze konto? Pewnie każdy z Was słyszał o platformach typu cashback. Jedną z takich platform jest właśnie Tipli.pl.
To co od razu rzuca Nam się w oczy po wejściu na stronę to bardzo duża liczba partnerów, u których możemy dokonać zakupu. W tym momencie jest ich ponad 1700! Za transakcje w sklepach partnerskich możemy otrzymać nawet 25% zwrotu. Jak to działa? Wystarczy założyć bezpłatne konto na platformie, następnie wybrać sklep jaki Nas interesuje klikając w pomarańczowy baner PRZEJDŹ DO SKLEPU. Kolejny krok to Nasze zakupy, robimy je tak jak zawsze wybierając potrzebne artykuły. Po dokonaniu transakcji otrzymujemy powiadomienie, o tym, że Nasz zwrot został zarejestrowany i na Nasze konto na platformie wraca kwota odpowiadająca wartości procentowej zwrotu. Prawda, że proste? Bardzo dużym plusem jest to, że kwota jaką możemy przelać na konto bankowe zaczyna się od 1 zł :)
W tym roku postawiłam na dwa, moim zdaniem najlepsze sklepy internetowe, jeśli chodzi o wyprawki nazwijmy je szkolno-przedszkolne :) - Empik.com oraz Merlin.pl.  W tym pierwszym kupimy praktycznie wszystko co jest Nam potrzebne na zbliżający się rok szkolny, zaczynając od zeszytów, a kończąc na piórniku oraz przyborach szkolnych. Pamiętajcie, że robiąc zakupy warto zajrzeć do zakładki ZNIŻKI i wybrać np. kod rabatowy Empik :) Drugi sklep, czyli Merlin.pl oferuje Nam podręczniki i książki potrzebne do nauki. 
Jeśli chcecie być pewni, że sklep który odwiedzacie figuruje w bazie Tipli.pl zainstalujcie specjalną wtyczkę, która poinformuje Was o możliwym zwrocie. Już dawno zaczęłam korzystać z platformy oferującej zwrot za dokonane zakupy. Dzięki czemu oszczędzam pieniądze, które mogę wydać na inne potrzebne produkty. Dzięki takim stronom nic nie tracicie, a możecie jedynie zyskać :)
Tymczasem wszystkim rodzicom, uczniom i przedszkolakom życzę udanego powrotu do szkolnej i przedszkolnej rzeczywistości ;)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram