3 pomysły na prezent z okazji rocznicy ślubu - Lovvi.pl

05 sierpnia

Za dwa tygodnie wspólnie z Pawłem będziemy obchodzić kolejną, tym razem siódmą rocznicę ślubu. Sama nie wiem kiedy ten czas zleciał. Każdego roku staramy się, aby ten dzień spędzić w sposób wyjątkowy i szczególny. Długo zastanawiałam się co wybrać tym razem. Przeszukując Internet trafiłam na fajną wyszukiwarkę prezentów na każdą okazję lovvi.pl.Wyszukiwarka prezentów to narzędzie niezwykle przydatne i intuicyjne. Po uzupełnieniu kryteriów oraz dokładnym określeniu preferencji szybko i sprawnie podrzuci sugestie dotyczące potencjalnych opcji prezentowych. Lovvi.pl to eksperci w branży, wiedzą, że najlepszy prezent to taki, którym można się dzielić. Każdy wybrany na stronie upominek sprawi ogromną radość drugiej osobie, a w przyszłości przywoła miłe wspomnienia. Nie musimy się martwić o to co wybrać, ponieważ na stronie znajdziemy kategorie prezentów przyporządkowane danej okazji lub osobie.

Spośród szerokiej oferty wybrałam 3 propozycje, z których ostatecznie wybiorę jedną. Na tę chwilę nie mogę się zdecydować, który prezent będzie idealny na Naszą rocznicę, więc pokażę Wam wszystkie trzy :)

Lot paralotnią to to co od dawna Nas ciekawiło. Wielokrotnie podczas wycieczek czy spacerów widzieliśmy paralotniarzy i byliśmy ciekawi jak to jest wzbić się ponad ziemię. Mimo tego, że mam lęk wysokości zaryzykowałabym i z chęcią przeżyłabym taką przygodę. Paweł również od czasu do czasu lubi zaszaleć, więc myślę, że taki prezent byłby w sam raz dla Naszego duetu :)
Sesja zdjęciowa dla par byłaby z kolei świetną pamiątką na przyszłość. Oboje bardzo lubimy uwieczniać wspólne chwile na zdjęciach, jednak tych na których jesteśmy oboje mamy bardzo mało. Wielokrotnie zastanawiałam się nad taką sesją, jednak zawsze coś stawało Nam na przeszkodzie. Marzy mi się sesja plenerowa przy zachodzącym słońcu z cudowną grą światła lub tuż po wschodzie słońca z budzącą się do życia przyrodą :) 
Włoska kolacja dla dwojga to idealny prezent, aby spędzić wieczór tylko we dwoje. Nie oszukujmy się przy dwójce dzieci tego czasu tylko dla Nas jest wciąż zbyt mało :) Uwielbiamy chwile spędzane z dziewczynkami, jednak od czasu do czasu z chęcią pobędziemy tylko we dwoje :) Dlaczego właśnie kuchnia włoska? Oboje bardzo ją lubimy, w przyszłości chcielibyśmy pojechać na wycieczkę do Włoch i posmakować tych prawdziwych włoskich dań. Póki co wystarczy Nam kolacja tutaj w Polsce, a kto wie może już w przyszłym roku uda Nam się spełnić Nasze marzenie :) 
Jak widzicie każda z tych propozycji jest interesująca i ma coś w sobie. Z chęcią wybrałabym wszystkie, ale co wówczas robilibyśmy podczas innych rocznic? :) A co Wy wybralibyście na moim miejscu? 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram