Wakacyjny wyjazd pod namiot z Helpbag

31 maja

Pamiętam kiedy byłam nastolatką, każde wakacje spędzałam ze znajomymi pod namiotem nad jeziorem. To był niezapomniany czas przepełniony różnymi niespodziankami i przygodami. Wcześniej nie zwracałam zbytnio uwagi z jakiego powodu się to dzieje, dziś wiem, że byłam nieodpowiednio przygotowana do takiego wyjazdu. W sytuacji, gdy porwie Nam się namiot, skaleczymy się lub podczas noclegu noc będzie zbyt chłodna, nie oczekujmy zbyt wiele, gdy nie jesteśmy dobrze przygotowani. Tak też było w moim przypadku, po latach wyciągnęłam wnioski i dziś do takiego wyjazdu przygotowałabym się o wiele lepiej.

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, część z Was wyjedzie w ciepłe kraje, a część wybierze się na biwak. Chciałabym, aby ominęły Was niespodzianki jakie spotkały mnie. W takich sytuacjach i podczas takich wypraw idealnie sprawdza się Plecak ewakuacyjny HelpBag™. Dlaczego? Już Wam wyjaśniam :)
Plecak został stworzony z myślą o osobach, które kochają przygodę oraz czas spędzany na łonie natury, a jednocześnie bardziej od niej kochają życie. Nie jest to typowy "workowaty" plecak, w sytuacji kryzysowej śmiało mogę stwierdzić, że uratuje Nas przed zbędnym stresem. Zawiera aż 50 elementów, które warto mieć ze sobą podczas biwaku, jego pojemność to aż 35 litrów. 
W skład plecaka wchodzą między innymi takie przedmioty jak: apteczka turystyczna, kamizelka odblaskowa, koc ratunkowy, nóż, zestaw higieniczny, latarka, krzesiwo, maska przeciwpyłowa, rękawice, sztućce, naczynie turystyczne, pendrive, powerbank, ręcznik, śpiwór, peleryna przeciwdeszczowa, termos, poduszka dmuchana i wiele innych potrzebnych elementów. 
Myślę, że każda rozważna osoba nie pozwoli sobie na to, aby biwak spędzić bez wyżej wymienionych rzeczy. Jeśli Wam - tak jak mi bardzo często zdarza się zapomnieć o wzięciu wszystkiego na dłuższy wyjazd, nie traćmy czasu tylko polećmy spakowanie plecaka specjalistom :) Plecak ten możecie dostać na stronie www.helpbag.pl i dostosować go do swoich potrzeb :) Z takim ekwipunkiem żaden biwak Wam nie straszny :)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram