Fabryka Misia - Białostockie Centrum Zabaw

17 maja

Mieszkasz w Białymstoku, masz dzieci i trochę wolnego czasu? Musisz koniecznie poznać pewne miejsce, w którym twój maluch na pewno się zakocha, a ty zyskasz trochę czasu dla siebie. Jeśli twoje dziecko nie potrafi usiedzieć w miejscu i wszędzie go pełno, musisz koniecznie przyjść z nim do Fabryki Misia – miejsca pełnego fantastycznych atrakcji, zabawek i przygód!
Centrum zabawy dla dzieci

Nie możesz ominąć jedynego takiego centrum zabaw, które oferuje nie tylko fantastyczne atrakcje dla dzieci, ale pozwoli im też stworzyć własnego pluszowego przyjaciela! Dobra zabawa gwarantowana!

Sale zabaw są pełne zajmujących atrakcji takich jak zjeżdżalnie, trampoliny, tor przeszkód, podłoga interaktywna, spidertower, armatki ciśnieniowe, karuzela, ściany do malowania, malowanie twarzy, baloniada i wiele więcej. Znajdziesz tam też mnóstwo zabawek. A jeśli twoje dziecko jest malutkie, ale chcesz przyprowadzić je do Fabryki Misia, możesz to zrobić z powodzeniem. Znajdziesz tam wspaniale wyposażony kącik dla najmłodszych.
Centrum zabaw w Białymstoku - Fabryka Misia to bezkonkurencyjnie idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu z dzieckiem w weekend, dzień urodzin czy dzień dziecka! Nie znajdziesz drugiego takiego miejsca, w którym maluch może wraz z przyjaciółmi stworzyć własnego pluszowego misia od A do Z. Rozpoczynając od wybrania jego futerka, przez serduszko, po cechy charakteru i wiele więcej. Po ukończeniu otrzyma Certyfikat Narodzin Misia ze zdjęciem oraz, oczywiście, gotowym pluszowym przyjacielem!

Atrakcje dla dzieci w Białymstoku

Fabryka Misia oferuje nie tylko atrakcje w postaci zabaw i zabawek. Znajdziesz tam również aż siedem różnych tematycznych sal urodzinowych, w których możesz zorganizować przyjęcie dla swojej córeczki lub synka. Dodatkowo oferta jest bogata w warsztaty dla dzieci. Do wyboru są warsztaty chemiczne, tworzenie kosmetyków, przygotowywanie własnej bombonierki, warsztaty plastyczne, tworzenie własnego lasu w słoiku, a także granie w gry z czasów naszych rodziców.
Nie ma nic lepszego niż dzień spędzony na zabawie. Zarówno dla dzieci, które będą miały z tego ogromną frajdę, jak i dla rodziców, którzy będą mogli pozwolić sobie na chwilę wytchnienia. Chcesz dowiedzieć się więcej o Fabryce Misia? Koniecznie zajrzyj na http://fabrykamisia.pl/. Znajdziesz tam pełną ofertę centrum zabaw w Białymstoku, zobaczysz jak wygląda wewnątrz, a także znajdziesz dane kontaktowe, godziny otwarcia centrum i wiele więcej.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram