Showmax.com - kino w Twoim domu

19 maja

Showmax.com to serwis, który dostarcza seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą oglądać hollywoodzkie produkcje oraz polskie kino - w dowolnych ilościach, bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy Smart TV. Funkcja Ściągnij pozwala cieszyć się wybranymi tytułami nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com


Od 15 lutego 2017 roku usługa dostępna jest w Polsce. Na rynku polskim platforma dystrybuuje zagraniczne produkcje jak również odpowiada za produkcję programów własnych w języku polskim, jak np. Ucho prezesa, SNL Polska czy Czerwony punkt.


Osobiście miałem przyjemność bezpłatnego korzystania z serwisu (abonament miesięczny tylko 19,90zł). Wybór filmów i seriali jest ogromny, każdy znajdzie coś dla siebie, dzieci też. Zadowolony jestem i ja, i Iwona, i Magda z Marysią, bo dzięki Showmax.com nadrobiliśmy nasze filmowo-serialowe zaległości. Niewątpliwą zaletą serwisu jest możliwość oglądania materiałów aż na 5 urządzeniach, telefon, tablet, Smart TV czy komputer, w każdej wolnej chwili i wszędzie, gdzie mamy chęć i czas. Możemy również film czy serial pobrać i obejrzeć offline. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili. Płacimy za miesiąc, potem rezygnujemy, a za miesiąc lub dwa możemy znowu wykupić dostęp. Nie ma tu żadnej umowy terminowej.

Co warto obejrzeć? Wszystko zależy od upodobań, ale znajdziemy tu między innymi Botoks, Pitbula, Ucho Prezesa, Blok Ekipę, Minionki, dr. House'a, Transformersów, Fargo czy Mission: Impossible. A to tylko kilka tytułów. Jesteście ciekawi co jeszcze oferuje serwis? Zapraszam na Showmax.com.


Wpis powstał w ramach kampanii Showmax.com na zlecenie agencji TestMeToo.

TestMeToo - dołącz do nas

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram