Karta Kredytowa - Warto czy nie? Karta Citi Simplicity Banku Handlowego

16 maja

Na początku patrzyłem na kartę kredytową nieufnie, bo to przecież kredyt i to wyżej oprocentowany niż zwykły, bankowy. Ale gdy przyjrzałem się bliżej, to dostrzegłem plusy takiego rozwiązania. Trzeba tylko umiejętnie z karty korzystać i pilnować terminów. Osobiście zaufałem karcie kredytowej Citi Simplicity Banku Handlowego.
Karta kredytowa to karta płatnicza, której wydanie jest związane z przyznaniem limitu kredytowego przez wydawcę karty, zwykle bank. Operacje wykonane przez posiadacza karty rozliczane są w ramach przyznanego limitu. Zwykle do wydania karty kredytowej nie jest potrzebne posiadanie rachunku płatniczego u wydawcy. Okresowo wydawca karty przysyła posiadaczowi karty zestawienie transakcji z dokonanych operacji wraz z informacjami dotyczącymi spłaty. Limit kredytowy związany z kartą jest zazwyczaj oprocentowany wyżej niż linie kredytowe przyznawane do rachunków bieżących lub oszczędnościowo-rozliczeniowych. Z kartą kredytową związany jest okres bezodsetkowy. Oznacza to, że jeżeli posiadacz karty spłaci 100% zadłużenia wykazanego przez bank na zestawieniu transakcji to nie zapłaci odsetek od kredytu kartowego. Okres bezodsetkowy dotyczy tylko transakcji bezgotówkowych. Od transakcji wypłaty gotówki, np. w bankomatach, odsetki trzeba zapłacić w każdym przypadku.


Gdy już zdecydujesz się na kartę kredytową tą w Banku Handlowym to poznasz jej zalety:
  • bez opłaty rocznej za kartę
  • bez opłaty za powiadomienia SMS
  • bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty kartyAby uniknąć jakichkolwiek kosztów, bo karta jest bezwarunkowo bezpłatna (nie ma opłaty za jej używanie) wystarczy tylko w okresie bezodsetkowym spłacić zadłużenie, które powstało w trakcie korzystania z karty. Masz na to do 56 dni. Jak działa okres bezodsetkowy? 30 dni to okres rozliczeniowy, kolejne 26 dni to czas na spłatę zadłużenia.Karta kredytowa Citi Simplicity to również Program Korzyści Citi Specials. Program Korzyści przygotowany po to, aby każdy Klient Citi Handlowy mógł poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Teraz w jednym miejscu znajdziemy wszystkie przywileje dostępne z kartą debetową lub kredytową Citi Handlowy - rabaty, nagrody, promocje i niespodzianki. Czekają na Nas zniżki na zakupy, specjalne oferty na podróże, rabaty w programie restauracyjnym i wiele, wiele innych.
Jeśli zainteresowała Cię oferta karty kredytowej Citi Simplicity i zdecydowałeś się ją założyć możesz skorzystać z szeregu promocji: za założenie karty otrzymasz gotówkę lub bon na Allegro, a jeśli założysz kartę z mojego polecenia otrzymasz telefon LG K8 (ja też zgarnę stówkę :)) Regulamin oferty na stronie Citi Banku Handlowego lub tutaj.
Zapraszam do kontaktu (oferta ważna do 31.07.2018)
siejeteje@gmail.com


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram