Moja chwila przyjemności z Werther's Original Soft Eclairs

27 maja

Werther's Original Soft Eclairs - miękkie cukierki karmelowe, łączą w sobie bogaty smak i niezwykłą delikatność z pysznym nadzieniem czekoladowym. Ich wyjątkowo miękka konsystencja sprawia, iż cukierki te wprost rozpływają się w ustach. Czy tak jest naprawdę? Czy mając pierwszego jeszcze w ustach, myślimy już o drugim? Postanowiliśmy to dla Was sprawdzić przy pomocy Naszych dwóch testerek słodkości - Madzi i Marysi. Uchylimy rąbka tajemnicy - test wypadł pozytywnie.
Miękkie cukierki karmelowe z nadzieniem czekoladowym są idealne na chwilę przerwy w pracy czy szkole. Równie łatwo można zabrać je ze sobą na wycieczkę czy do parku na spacer. Świetnie pasują także do popołudniowej kawy czy na towarzyskie spotkanie w gronie przyjaciół. Ale najważniejsze - można się nimi delektować tak po prostu, bez okazji.
Delikatny karmelowo-czekoladowy smak cukierków przypadł do gustu nie tylko Nam, Naszym testerkom, ale również wszystkim, których nimi poczęstowaliśmy: kolegom i koleżankom z pracy, znajomym i przyjaciołom, rodzinie i bliskim, a przede wszystkim przedszkolakom z grupy przedszkolnej Madzi.
Wpis powstał w ramach kampanii Werther's Original Soft Eclairs 
na zlecenie agencji Rekomenduj.to


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram