Dzień Matki z MyGiftDNa

15 maja

26 maja już niedługo, a co za tym idzie będziemy obchodzić Dzień Matki :) Od 6 lat ten dzień jest wyjątkowy również dla mnie :) W tamtym roku Magda przygotowała dla mnie cudowną laurkę, którą oczywiście zatrzymałam na pamiątkę, Marysia była za mała, ale coś czuję, że będzie nadrabiać brak prezentu w następnych latach ;) Jestem ciekawa co wymyślą w tym roku :)

Ze swojego doświadczenia wiem, że wybór prezentu dla Mamy nie należy do najłatwiejszych, dlatego w tym wpisie chciałabym pokazać Wam kilka propozycji ze sklepu MyGiftDNA. Będą to propozycje w trzech przedziałach cenowych: do 50 zł, 50-100 zł oraz powyżej 100 zł :)

Jako pierwszą propozycję wybrałam ceramiczny kubek. Prezent idealny dla osoby uwielbiającej herbatę czy kawę. Dzięki personalizacji podczas każdego picia napoju osoba, dla której daliśmy kubek myśli o Nas :) Jest to również bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które wstydzą się wyznać Mamie co tak naprawdę czują :) W ofercie znajdziemy kubki wysokiej jakości, w 3 rozmiarach: kubek standardowy - pojemność: 330ml, kubek duży - pojemność: 415ml oraz kubek latte - pojemność: 500ml. Kubek wykonany jest trwałą metodą, podczas której pod wysoką temperaturą nakładany jest wydruk. Grafiki znajdują się po obu stronach ucha kubka, dzięki czemu jest idealny prezent dla osób prawo jak i leworęcznych :) Kubek można myć w zmywarce w trybach o niskiej temperaturze i nawet po kilkudziesięciu umyciach w zmywarce zachowuje barwy.
Z drugiego przedziału cenowego wybrałam drewnianą deskę do krojenia. Nasze Mamy to doskonałe kucharki, a taka deska z pewnością przyda się w niejednej kuchni :) Jest to wysokiej jakości bambusowa deska z laserowym grawerem. Każda deska jest w rozmiarze 25 x 32.5 cm i jest wykonana ze sprasowanej trawy bambusowej, dzięki czemu nie ma dwóch identycznych desek. Trawa bambusowa jest bardzo dobrym materiałem na deski do krojenia: wysoka wytrzymałość, na poziomie litego drewna bukowego, niski poziom chłonięcia wody, dzięki czemu jest szybkoschnąca, posiada właściwości likwidujące bakterie. 
W przedziale cenowym powyżej 100 złotych najbardziej spodobała mi się patera na ciasto lub owoce. Jest niezwykle elegancka i będzie idealna na niedzielny obiad lub święta. Okrągła patera na nóżce wykonana jest ze szkła, które jest 2-3 razy bardziej odporne na uszkodzenia niż porcelitowe czy porcelanowe produkty o podobnej grubości. Powierzchnia patery jest idealnie gładka. Grawer znajduje się na całej powierzchni produktu. Wymiary patery to: wysokość - 11,5 cm, a średnica - 32 cm. Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu produktu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.
Przeglądając ofertę sklepu dla mojej Mamy wybrałam przepiśnik :) Wiedząc ile przepisów posiada pomyślałam, że będzie to prezent trafiony w dziesiątkę. Mama będzie mogła je uporządkować i w szybszy sposób znaleźć przepis na ulubioną potrawę. Notatnik jest w formacie A5 z wysokiej jakości grawerem, wykończony miękkim materiałem i obszyty na brzegach. Grawer jest bardzo dokładny i trwały dzięki czemu nie zostaje zniszczony w trakcie użytkowania. Dostępne są trzy wersje kolorystyczne: szara, granat lub fiolet. Przepiśnik składa się ze 190 stron w kratkę.
Więcej pomysłów na prezent na Dzień Matki znajdziesz na stronie MyGiftDna.pl,

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram