Zaplanuj wakacje z Mapą Zdrapką + KONKURS

17 maja

Pewnie większość z Nas zastawia się nad tym, gdzie wyjechać na upragniony urlop. Okres wakacyjno - urlopowy tuż, tuż, więc warto przyspieszyć kroku i wybrać wymarzony kraj lub miasto :) Nasze wakacje zostały już zaplanowane i w tym roku wybieramy Wielką Brytanię :) Chyba nie muszę pisać, że nie mogę się już doczekać ;) To, co dla mnie związane jest w wyjazdami to przede wszystkim czas spędzony z rodziną, odpoczynek, poznawanie nowych miejsc, robienie mnóstwa zdjęć, a później wspominanie :) 
Najczęstszą formą zachowywania wspomnień są zdjęcia. Część z Nas trzyma je na komputerze, a jeszcze inni wywołują. My tym razem zdecydowaliśmy się na przywołanie wspomnień w zupełnie inny sposób :) Wybraliśmy Mapę Zdrapkę od PlayPrint :) Pewnie zastanawiacie się w jaki sposób można zatrzymać wspomnienia dzięki mapie?

Otóż mapa zdrapka została stworzona z myślą o osobach, które cenią czas spędzony na wycieczkach czy rodzinnych wyjazdach. Wygląda niezwykle elegancko, ma nowoczesny design. Mapa, którą widzicie na zdjęciach to Mapa Zdrapka Świata VIP. Wykonana jest w przepięknych kolorach: ma czarne tło oceanów i pastelowe barwy kontynentów, które ukażą Nam się po zdrapaniu złotej farby. U dołu mapy znajdują się największe atrakcje turystyczne, wybrane cuda świata z każdego zakątka ziemi. Wszystkie lądy i tajemnice zostały zakryte piękną złotą zdrapką. Wspólnie z Madzią chętnie zdrapujemy kraje, które do tej pory odwiedziliśmy. Co prawda do Naszej listy możemy zaliczyć tylko trzy państwa, ale obiecaliśmy sobie, że każdego roku do Naszej kolekcji będzie dołączać kolejny kraj :)
Mapka jest zapakowana w stylową - czarno złotą tubę. Nie musicie się martwić, tym, że mapa ulegnie zniszczeniu, ponieważ tuba jest naprawdę solidna. Od pierwszej chwili budzi ciekawość, intryguje, zachęca do poznawania świata, wspominania podróży lub planowania kolejnych wakacji. 

Mapka Zdrapka VIP jest również idealnym prezentem dla par, na ślub, na urodziny i święta. Odpowiednio dobrana ramka do Naszej mapki zdrapki, zagwarantuje Nam modny wystrój wnętrza. Kolory znajdujące się na produkcie sprawiają, że pasuje do każdego wystroju nadając mu elegancji i odrobinę tajemniczości. Jest wykonana z najwyższą starannością, dzięki czemu mam pewność, że posłuży Nam na lata :) 


KONKURS 
Na koniec wspólnie z PlayPrint przygotowaliśmy dla Was konkurs, który odbywa się na Naszej stronie na Facebooku TUTAJ. Zasady są bardzo proste:

1. W poście konkursowym TUTAJ odpowiedz na pytanie: "Jaki kraj chciałabyś/chciałbyś odwiedzić i dlaczego?"
2. Będzie Nam bardzo miło jeśli polubisz Nasze profile SIEJE TEJE oraz PLAY PRINT
3. Zaproś do konkursu 3 znajomych i udostępnij post konkursowy na swojej tablicy.
4. Konkurs rozpoczyna się w dniu dzisiejszym i trwa do 23 maja 2018 roku do godziny 23:59.
5. Nagrodą w konkursie jest Mapa Zdrapka Świata Premium GOLD w języku polskim widoczna na zdjęciu poniżej.
6. Wyniki zostaną podaną już następnego dnia, czyli 24 maja 2018 roku na profilu Sieje Teje na Facebooku.

Powodzenia :)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram