Wnętrze w nowoczesnym stylu

10 lutego

Urządzanie domu to nie lada wyzwanie. Szukanie idealnych płytek, paneli, farb czy dodatków spędza sen z powiek. I choć wykańczanie własnych czterech ścian to spełnienie marzeń, szczególnie w końcowej fazie sprawia, że idzie nam to coraz ciężej. 

Od początku wiedzieliśmy w jakim stylu chcemy mieć urządzony dom. Wyboru poszczególnych elementów dokonywaliśmy etapami, zgodnie z tym co zostało ukończone w budowie. Kolorystyka, wystrój czy dobranie mebli mieliśmy w głowie od dawna. Wystarczyło "tylko" pojechać do sklepu i kupić to co trzeba. I choć brzmi to pięknie, często przeplatane było nerwami, ponieważ na wiele rzeczy musieliśmy czekać dłuższy czas. 

Decydując się na wystój sypialni postawiliśmy na bardzo popularny w ostatnim czasie produkt. Płytki jodełka to ponadczasowe rozwiązanie, które możemy wykorzystać nie tylko na podłodze. Idealnie sprawdza się nie tylko w suchych pomieszczeniach, ale również w łazienkach. Pewnie większości z was jodełka kojarzy się z naturalnym kolorem drewna. Coraz częściej materiał ten występuję w dowolnym kolorze, co nadaje wyjątkowości pomieszczeniu. 

Decydując się na produkt najwyższej jakości mamy pewność, że posłuży nam na lata. Płytki jodełka to wybór najciekawszy pod względem różnorodnych i oryginalnych kombinacji. Przykuwa wzrok, nadaje charakter wnętrza. Możemy go położyć na całej ścianie lub tylko na jej fragmencie. Dostępne są pojedyncze jodełki lub całe fragmenty płytek. Osobiście bardzo polecam i nie żałuję decyzji o ich położeniu.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram