Czy warto wypożyczać odzież ochronną?

01 lutego

Od dawna wychodzę z założenia, że lepiej sobie ułatwiać życie niż je utrudniać. Sprawdza się to w wielu dziedzinach życia. Dodatkowo cieszę się, że osoby z mojego otoczenia również wdrażają te zasadą w swoim funkcjonowaniu. Konkretnie mam tu na myśli znajomych, którzy zdecydowali się w swojej firmie na wynajem odzieży ochronnej dla swoich pracowników. Czy warto zdecydować się na takie działanie? 

Oczywiście sytuacja wygląda zupełnie inaczej jeśli dana firma dysponuje miejscem na składowanie odzieży ochronnej, środkami finansowymi na jej ciągłą wymianę oraz osobą, która bezpośrednio będzie zajmowała się tym tematem. Na przykładzie moich znajomych mogę śmiało stwierdzić, że forma wypożyczania odzieży ochronnej idealnie się sprawdza. 

Dzięki firmie https://pl.elis.com/pl, która zajmuje się wynajmem możemy spokojnie zająć się funkcjonowaniem naszego przedsiębiorstwa. W zakres usług jaką oferuje firma wchodzi:

- doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich ubrań (bluzy, spodnie, ogrodniczki),

- pomiary pracowników,

- zakup, magazynowanie i administracja odzieżą,

- odbiór brudnej i dostawa czystej odzieży,

- wyspecjalizowany i przyjazny dla środowiska proces prania,

- serwis, konserwację, naprawy i wymiany.

Taka forma wypożyczania odzieży sprawdziła się i znajomi korzystają z niej dłuższy czas. Odzież jest bardzo dobrej jakości, odporna na rozdarcia, ścieranie czy odbarwienia. Sami pracownicy chwalą bluzy i spodnie. Firma działa w kilku oddziałach w całej Polsce, więc nie musimy martwić się o terminowość czy szybkość reakcji na ewentualne zniszczenia. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram