Meble dopasowane do naszych potrzeb

05 lutego


To jak zaprojektujemy nasze wnętrze ma wpływ na funkcjonowanie całej rodziny. Ustawienie mebli, dobór kolorów czy wielkość szaf sprawia, że w domu czy mieszkaniu żyje nam się przyjemniej, a wszystkie przedmioty mają swoje miejsce i łatwo jest je znaleźć. Szczególną uwagę warto zwrócić na szafy, w których znajduje się większość naszych ubrań czy przedmiotów. 

Należę do osób, które cenią minimalizm w domu. Lubię kiedy w kuchni na blatach nic nie stoi, szafy zabudowane są pod sam sufit, a na szafkach w salonie stoi tylko kilka zdjęć i ozdób. W tym wpisie chciałam skupić się właśnie na szafach, które projektując w swoim domu podpatrzyłam na stronie https://zbyszynskimeble.pl/

Od początku wiedziałam, że chcę mieć meble zrobione pod wymiar. Wówczas mam pewność, że każdy centymetr ściany został wykorzystany w 100%. Wybierając szafę do sypialni kierowaliśmy się tym, aby była funkcjonalna i pomieściła to co chcemy. Rozrysowując szafę umieściliśmy w niej zarówno półki jak i szuflady. Dodatkowo zdecydowaliśmy się na wieszaki, aby część ubrań pozbawić załamań po złożeniu. Półki dopasowaliśmy pod konkretne ubrania, aby mieć pewność, że się zmieszczą. W szufladach natomiast umieściliśmy organizery, aby uporządkować małe elementy garderoby.

Uważam, że jeśli decydujemy się montaż mebli pod wymiar warto zlecić to profesjonalistom. Nie tylko dopasują meble do pomieszczenia, to dodatkowo doradzą, pomogą w wyborze odpowiedniego materiału. Dzięki meblom pod wymiar pomieszczenie stwarza wrażenie uporządkowanego i eleganckiego. Wszystko ma swoje miejsce, a my cieszymy się z faktu, że w naszym domu nie ma bałaganu.  

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram